Koko huoneisto

Summerwinds 515

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Summerwinds 515 valokuvagalleria

Ulkopuoli
Huone
Ruokailu
Kylpyhuone
Oleskelualue

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Pyykinpesu
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Summerwinds 515

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Tybee Island Beach
  • Summerwinds 515 tarjoaa asiakkaiden hyödynnettäväksi erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä vieressä sijaitseva golfkenttä, pyykinpesutilat ja kuntosali.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
    • Lämmitetty uima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Sijainti

  • Golfkentän vieressä
  • Lähellä huvivenesatamaa

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Summerwinds 515 sijaitsee kohteessa Eteläranta golfkentän vieressä ja rannalla. Coligny Plaza (ostoskeskus) on hyvä kohde shoppailusta kiinnostuneille, kun taas Tybee Island Beach ja Coligny Beach tarjoavat nähtävää luonnonkauneudesta kiinnostuneille. Tybee Arts Center ja Tybee Island Marine Science Center ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Tybee Island
Tybee Island: näytä lisää huoneistoja
Kartta
3 3rd Street Unit 515, Tybee Island, GA, 31328

Lähettyvillä

  • Rannikkokaupunki auringonlaskun aikaan, jossa näkyvästi esiintyvät majakka, ranta ja asuinalue.
    Tybee Island Beach
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Rakennus, jonka edessä on useita lippuja, muistomerkki ja kävelyreitti.
    Tybee Island Memorial Park
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Karikkoinen rantaviiva, jossa suuria kiviä on levällään hiekalla.
    North Beach
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Puinen kävelyreitti, joka johtaa hiekkarannalle, jonka tuntumassa on dyynit ja taivas on kirkas.
    Mid Beach
    16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Laituri, joka ulottuu veden päälle, ja jonka päässä on rakennus. Laituria ympäröi tyyni meri ja kirkas taivas.
    Tybee Island Fishing Pier and Pavilion
    4 min ajomatka - 2.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Savannah Amtrakin asema – 30 minuutin ajomatka
  • Hilton Head Island, Etelä-Carolina (HHH) – 94 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • The Crab Shack
    5 min ajomatka
  • Fannies On The Beach
    3 min ajomatka
  • Huc-A-Poos Bites and Booze
    3 min ajomatka
  • Spanky's Beachside
    3 min ajomatka
  • Pier 16 Seafood Restaurant
    3 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Summerwinds 515 uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.Uima-allas on lämmitetty uima-allas.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Summerwinds 515?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Summerwinds 515 sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Summerwinds 515 uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Summerwinds 515 sijaitsee?

North Beach ja Tybee Island Beach sijaitsevat kivenheiton päässä tästä golfin pelaamiseen soveltuvasta huoneistorakennuksesta. Tybee Island Memorial Park ja Tybee Post Theater ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.