Koko huoneisto

4ty3-Apartments Rochus-Market is calling

2.0 tähden majoituspaikka

Majoituspaikan 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling valokuvagalleria

Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | 2 makuuhuonetta, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | 2 makuuhuonetta, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | 2 makuuhuonetta, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Oleskelualue | Taulutelevisio
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Oleskelualue | Taulutelevisio

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta6 henkilöä105 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Näkymä kaupungille

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

4ty3-Apartments Rochus-Market is calling

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Prater
  • Kohteen Belvedere lähellä sijaitseva 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Siivousmaksu: 65 EUR per majoitustila per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Landstraße. Wienin valtionooppera ja Belvedere ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja Wienin joulumarkkinat ja Mariahilfer Straße ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Ernst Happel -stadion ja Wiener Stadthalle tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Wien
Wien: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Wassergasse 21, Vienna, Wien, 1030

Lähettyvillä

  • Puutarha, jossa on kasveista ja kukista tehty kello, ja sen ympärillä on siististi leikattuja pensasaitoja sekä taustalla näkyvä rakennus.
    Landstraßer Hauptstraße
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Rakennus, jossa on omaleimainen arkkitehtoninen tyyli ja jossa yhdistyvät modernit ja perinteiset elementit.
    Hundertwasserin talo
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Punainen köysirata kulkee sillalla, ja taustalla näkyy kaupunkimaisema.
    Prater
    11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Suuri, koristeellinen rakennus, jossa on vihreät kupolit ja keskeinen sisäänkäynti, ja joka heijastuu tyynen vesialueen pinnasta.
    Belvedere
    18 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Laaja panoraamanäkymä kaupunkiin auringonlaskun aikaan, jossa näkyy valaistuja rakennuksia ja huomiota herättävä kupolikattoinen rakennelma.
    Pyhän Stefanin katedraali
    9 min ajomatka - 3.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Wien Mitten asema – 13 minuutin kävelymatka
  • Rochusgassen U-Bahn-asema – 5 minuutin kävelymatka
  • Wienin kansainvälinen lentokenttä (VIE) – 19 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • El Gaucho am Rochusmarkt
    5 min kävelymatka
  • Würstel Bar
    5 min kävelymatka
  • Bella Compagnia
    3 min kävelymatka
  • Rochus
    5 min kävelymatka
  • Ströck - Feierabend Landstraße
    4 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä 4ty3-Apartments Rochus-Market is calling sijaitsee?

Landstraßer Hauptstraße ja Prater sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Pyhän Stefanin katedraali ja Belvedere ovat myös 2 kilometrin päässä. Rochusgassen U-Bahn-asema on 5 minuutin kävelymatkan päässä, ja Kardinal-Nagl-Platzin U-Bahn-asema on 7 minuutin kävelymatkan päässä.

4ty3-Apartments Rochus-Market is calling – arvostelut

Arvostelut

Erittäin hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Angela

Hyvää: Siisteys ja sisäänkirjautuminen
The apartment was clean and nice. The apartment didn’t match what I had booked on line. We couldn’t heat water for tea or coffee cause the tea kettle was broke, the stove was turned off and the microwave didn’t work. It was record breaking heat or something in Vienna. so a ceiling fan or floor fan would have been nice. I forgot that some European countries don’t have A/C, this apartment didn’t have A/C so it was an uncomfortable in the day and at night.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2026