Koko huoneisto

New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets

Majoituspaikan New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets valokuvagalleria

Rivissä on pelihalleihin sijoitettavia peliautomaatteja, joissa on muun muassa ajopelejä ja yksi Super Mario -teemalla varustettu automaatti. Huoneessa on lisäksi punaiset pelituolit ja kuviollinen matto.
Uima-allas
Ulkopuoli
Ranta lähistöllä
Pelihalli, jossa on useita erilaisia peliautomaatteja, palkintopiste ja punainen tuoli.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta1000 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets

  • Welcome to `Flip Flop Therapy Penthouse!`

    Escape to a luxurious oceanfront retreat with over 2,300 sq. ft. of elegant living space, designed to deliver a perfect blend of comfort, relaxation, and stunning coastal beauty. With 3 spacious bedrooms, including two master suites, this penthouse is the ultimate destination for your beachside dream vacation. Every detail has been thoughtfully curated to create an unforgettable stay.

    Professionally Managed by Sandbridge Stays

    Bed Sizes & Max Occupancy

    Bedroom 1: King bed + Queen sleeper sofa
    Bedroom 2: King bed + Twin Roll Away
    Bedroom 3: Queen bed

    Maximum Occupancy: 10 guests

    As you step into the penthouse, you’re greeted by a bright, airy living space that radiates comfort and style. With plenty of seating for family gatherings, movie nights, or just lounging after a day at the beach, it’s the perfect spot to unwind. The 75” wall-mounted TV is great for entertainment, and the ocean views from the living room make every moment special.

    Step out onto one of the two expansive balconies to immerse yourself in the coastal atmosphere. Witness the stunning sunrises over the Atlantic Ocean from the front balcony, and at dusk, enjoy the breathtaking sunsets over the serene waters of the Back Bay Wildlife Preserve from the back balcony. These outdoor spaces are perfect for sipping your morning coffee, catching up on a good book, or sharing a glass of wine under the stars.

    Gourmet Kitchen

    The spacious, open-concept kitchen is a chef`s delight, featuring granite countertops, sleek stainless steel appliances, and plenty of cabinet space. With everything you need to prepare delicious meals—from a fresh seafood feast to a simple breakfast—the kitchen is equipped with a new Keurig and Regular Drip coffee machine to start your day right. Dining in has never been this enjoyable, especially when you have the ocean as your backdrop.

    Relaxing Bedroom Retreats

    Upper-Level Master Suite: The entire second floor is dedicated to luxury, featuring a King bed and Queen sleeper sofa, a 65” wall-mounted TV, and ample closet space. The ensuite bathroom is your personal spa, complete with a jetted tub, glass-enclosed shower, and elegant granite vanity. End your day with a quiet moment on your private balcony overlooking the coastline—a peaceful retreat just for you.

    Downstairs Master Bedroom: This inviting bedroom offers a plush King bed, a 55” wall-mounted TV, and an ensuite bathroom. Enjoy the beauty of the ocean from the large windows, where you can watch the waves right from your bed.
    Bedroom 3: Equipped with a cozy Queen bed, a 48” wall-mounted TV, and an attached full bath, this room is perfect for family or friends who appreciate a little extra privacy.

    Top-Notch Amenities:

    Fully equipped gourmet kitchen
    Large screen smart TVs in every room
    Full-size washer and dryer
    Two spacious balconies with panoramic views of the Atlantic Ocean and the Back Bay
    Two master suites
    High-speed internet
    Garage storage closet

    Guests will have access to exclusive condo amenities with no extra resort fees, including multiple seasonal swimming pools, well-equipped fitness centers, and cozy libraries. Enjoy all the comforts of a luxury resort, without the added costs.

    Important Notes
    The arcade is open seasonally and hours are posted in the building outside the arcade.
    Complimentary Wi-Fi and up to 2 parking passes are included.
    This is a smoke-free property (except in designated garage areas) to keep the air fresh and clean.
    Sorry, no pets are allowed to maintain a pristine space for all guests.

    Your Perfect Beach Getaway Awaits

    Book your stay at Flip Flop Therapy Penthouse today! It’s not just a place to stay—it’s a place to make memories. Whether you’re here for a family vacation, a couples’ retreat, or a fun getaway with friends, this penthouse offers the perfect combination of luxury, relaxation, and convenience.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä lahtea
  • Lähellä merta
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Golf
  • Kajakki
  • Kuntosali
  • Valinnaisia golfetuja
  • Vene
  • Vesipuisto
  • Vesiurheiluvälineitä
  • Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 1 000 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Autoa ei tarvita tähän majoituspaikkaan pääsemiseksi

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee veden äärellä kohteessa Sandbridge. Neptune Statue ja Flame of Hope Memorial ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Hell's Point Golf Club (golfkerho) ja Heron Ridge Golf Club ovat hyviä kohteita. Osallistu tapahtumaan tai käy katsomassa peliä kohteessa Virginia Beach Sportsplex (urheilukeskus, stadioni). Ocean Breeze Waterpark (vesipuisto) kannattaa ehdottomasti lisätä myös vierailulistalle. Tutustu alueen vesiaktiviteetteihin, joihin kuuluu vesiskootterilla ajaminen, kajakkimelonta ja laitesukellus, tai ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu pyöräily. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Virginia Beach
Virginia Beach: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Virginia Beach, VA

Lähettyvillä

  • Hiekkainen rantapolku, jonka molemmilla puolilla on puiset aidat.
    Sandbridgen ranta
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Kävelyreitti, jossa on penkkejä, hotelli ja kirkkaan sininen taivas.
    Virginia Beach Boardwalk
    22 min ajomatka - 23.0 km:n päässä
  • Lasten sairaalan yhteydessä toimiva urheilulääketieteellinen keskus, jonka nimi on Sportsplex.
    Virginia Beach Sportsplex (urheilukeskus, stadioni)
    25 min ajomatka - 27.9 km:n päässä
  • Moderni rakennus, jossa on heijastavat lasi-ikkunat, kyltti, jossa lukee ”HALL C”, sekä kivetty kävelytie, jonka varrella on viheralueita ja pylväitä.
    Virginia Beachin kokouskeskus
    26 min ajomatka - 26.0 km:n päässä
  • Veterans United Home Loans Amphitheater at Virginia Beach
    27 min ajomatka - 32.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Virginia Beachin asema – 35 minuutin ajomatka
  • Norfolk, Virginia (ORF-Norfolkin kansainvälinen lentokenttä) – 52 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Sedona Taphouse
    17 min ajomatka
  • 7-Eleven
    17 min ajomatka
  • Shorebreak Pizza & Taphouse
    17 min ajomatka
  • Taco Bell
    16 min ajomatka
  • Señor Fox Mexican Bar & Grill
    17 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Onko New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets sijaitsee?

Sandbridgen ranta on 0,4 kilometrin ja False Cape Beach on 3,4 kilometrin päässä tästä huoneistorakennuksesta. Lake Tecumseh ja Shifting Sands Beach ovat myös 15 kilometrin päässä.

New Oceanfront Penhouse 2 Decks! Sunrise / Sunsets – arvostelut

Arvostelut

Poikkeuksellisen hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

10

Siisteys

10

Sijainti

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Robert M.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Short get away

Loved the separation of rooms. Ease of access, the elevator was close to the condo. Nice layout. Loved the large TV’s.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Dylan H.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
All around great experience
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Karen G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Property was perfect for families (lots of space), right on the beach, and had an elevator. I had a family member with limited mobility, and the condo was perfect.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2025