Koko loma-asunto

Secluded Airstream Stay on Ranch

Majoituspaikan Secluded Airstream Stay on Ranch valokuvagalleria

Lämminvesiallas, josta avautuu näkymä metsään ja kukkuloille.
Pieni, käytännöllinen keittiö, jossa on leivänpaahdin, pesuallas ja ikkuna, jossa on verhot.
Kompakti matkailuajoneuvon sisätila, jossa on pieni keittiö, ruokailutila ja oleskelualue.
Kotoisa matkailuauton sisustus, jossa on sänky, ruokailutila ja pieni keittiö.
Tunnelmallinen, maalaishenkinen puurakennus, jossa on katettu kuisti ja ulkona oleva oleskelualue. Rakennuksen ympärillä on puita, ja sen lähellä on pysäköitynä matkailuauto.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone50 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Secluded Airstream Stay on Ranch

  • Escape to our renovated 1972 Airstream on a private ranch with Ozark Mountain views. Perfect for couples, it features one bed, a bathroom, farmhouse decor, a deck with outdoor dining, a hot tub, fire pit, and grill. Dog-friendly, with our King Charles Cavaliers often welcoming guests. Enjoy the serene pond and possibly spot bison, cattle, chickens, and peacocks. A peaceful retreat just 20-25 minutes from Branson's attractions. Book your stay today!

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tarvitset auton päästäksesi tähän majoituspaikkaan

Tietoja alueesta

Secluded Airstream Stay on Ranch sijaitsee maaseudulla ja vuoristossa. Sight and Sound Theatre ja Dolly Parton's Stampede Dinner Attraction ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja Branson Landing on vierailun arvoinen kohde shoppailemaan haluaville. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Branson RecPlex tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Parrots Pavilion / Rock Lane. Täällä ollessasi kannattaa tutustua alueen tarjoamiin ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu vaellus-/pyöräilyreitit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Walnut Shade
Kartta
Walnut Shade, MO

Lähettyvillä

  • Kaupungin keskustan katu, jossa on liikkeiden julkisivut, mukaan lukien Rack Room Shoes -kenkäkauppa, sekä bussipysäkki.
    Branson Landing
    27 min ajomatka - 31.1 km:n päässä
  • Teatteri, jossa on neonvalot, tiilestä rakennettu rakennus ja hyvin hoidettu puutarha.
    Highway 76 Strip
    27 min ajomatka - 32.9 km:n päässä
  • Majesteettinen rakennus, jossa on kaarevat ikkunat ja keskeisellä paikalla sijaitseva suihkulähde.
    Sight and Sound Theatre
    28 min ajomatka - 31.4 km:n päässä
  • Lava, jossa on hevosvetoinen vaunu, esiintyjiä ja yleisöä teatterissa.
    Dolly Parton's Stampede Dinner Attraction
    29 min ajomatka - 34.7 km:n päässä
  • Suuren laivan pienoismalli, joka on esillä museossa.
    Titanic Museum
    32 min ajomatka - 37.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Branson, MO (BKG) – 31 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Bear Creek Wine Company and Brewery
    23 min ajomatka
  • Gateway To Branson Travel Stop
    21 min ajomatka
  • St Michael's Bar & Grill
    16 min ajomatka
  • Casa De Luze
    20 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Secluded Airstream Stay on Ranch lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Secluded Airstream Stay on Ranch?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Secluded Airstream Stay on Ranch sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Secluded Airstream Stay on Ranch uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Arvostelut

Secluded Airstream Stay on Ranch – arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

10

Siisteys

10

Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 4 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Very nice place, very secluded and private. Will definitely be booking again! We were able to watch the sunset from the hot tub. The host was wonderful and in constant communication answering every question I had. Great stay, and just what we needed to relax.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Country Charm with just the right Ambience

Stay Away. ;) No seriously . We tried to rebook this for our next trip 2 weeks later and were disappointed it was already booked a month out. We have shown our pics to friends and they’ve tried booking it too. Honestly the only thing it was missing was coffee creamer and larger hot water tank- hot water is gone 5 min or less which may be normal for a rv shower. Take any food or drinks that you need ,as there is nothing within about 9 miles, and you are set. Will be booking this one again.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Cozy, great scenery, and a great place to unwind.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2025