Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay

Majoituspaikan Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay valokuvagalleria

Käytävällä on kuvioitu lattia, ovia ja taustalla näkyy sänky.
Makuuhuoneessa on sänky, patteri, työpöytä ja tuoli.
Pieni, käytännöllinen keittiö, jossa on mikroaaltouuni, pesuallas ja uuni.
Kylpyhuoneessa on ikkuna, wc, pesuallas ja kylpyamme.
Olohuoneessa on sohva, puinen kaappi, patteri ja ikkuna, jossa on läpikuultavat verhot.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesu

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay

  • Welcome to this enchanting apartment in Werneuchen. Perfect for solo travelers or couples, it features one cozy bedroom with a comfortable twin bed. The bathroom is equipped with a hair dryer, making your stay even more convenient. Guests can enjoy a warm and inviting atmosphere thanks to the heating throughout the space. Whether you’re relaxing after a day of exploring or simply unwinding indoors, this marvelous apartment offers a peaceful retreat. We think our place will help you experience everything Werneuchen has to offer.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: internetyhteys

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Tämä majoituspaikka ei salli lapsia

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Werneuchen. Alueen luonnonkauneudesta voi nauttia kohteissa Naturpark Barnim ja Märkische Schweizin luonnonpuisto, ja Berliinin Hohenschoenhausenin muistomerkki, ja STASI-vankila on mielenkiintoinen kulttuurikohde. Freizeitforum Marzahn ja Sokkelo ja labyrintti ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Werneuchen
Werneuchen: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Werneuchen, BB

Lähettyvillä

  • Rautatiekiskoilla kulkeva rata, jonka vieressä on soraa, ruohokenttä ja taustalla näkyvä rakennus.
    Naturpark Barnim
    15 min ajomatka - 18.9 km:n päässä
  • Hausseen uimaranta
    7 min ajomatka - 5.1 km:n päässä
  • Märkische Schweizin luonnonpuisto
    15 min ajomatka - 23.3 km:n päässä
  • Straus-järvi
    18 min ajomatka - 24.1 km:n päässä
  • Pyhän Marienin kirkko
    19 min ajomatka - 15.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Werneuchenin rautatieasema – 1 minuutin kävelymatka
  • Berliini (BER-Berliini–Brandenburg) – 58 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Erste Bernauer Braugenossenschaft
    10 min ajomatka
  • Landgasthof Spitzkrug
    8 min ajomatka
  • Ristorante Venezia
    13 min kävelymatka
  • Brau- und Brennhaus Altlandsberg
    17 min ajomatka
  • Zur Mühle
    18 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay sijaitsee?

Hausseen uimaranta on 4,9 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Gamenseen uimapaikka ja Pyhän Marienin kirkko sijaitsevat 15 kilometrin päässä. Ihlandseen uimapaikka ja Naturpark Barnim ovat myös 20 kilometrin päässä. Werneuchenin rautatieasema sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä.

Perfect 1-bedroom apartment in peaceful Werneuchen for your stay – arvostelut