Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed

Majoituspaikan Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed valokuvagalleria

Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, ruokailutila lasipöydällä sekä olohuone, jossa on sohva ja taulu.
Pesuhuone, jossa on kaksi päällekkäin asetettua, edestä täytettävää pyykinpesukonetta, valkoinen ovi ja puulattia.
Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, ruostumattomasta teräksestä valmistettu astianpesukone, puinen työtaso ja ikkuna, josta avautuu näkymä vehreään maisemaan.
Makuuhuoneessa on sänky, työpöytä, tuoli, takka ja kaksi yöpöytävalaisinta.
Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jääkaappi sekä ruokailutila, jossa on lasipöytä ja valkoiset tuolit.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
Nykyinen hinta on 159 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed

  • Enjoy staying in cozy and updated one bedroom basement suite. Only minutes to drive to Cypress and Seymour Mountains, shopping centers, Park Royal and Capilano Malls, trails, Capilano Suspension Bridge, Downtown Vancouver.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 24

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot ja lukitse ovet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Talon säännöt

Please no shoes inside the house No parties or events allowed No smoking and no vaping inside or outside of the house allowed. Quiet time after 10 PM.
No pets allowed. No unregistered guests allowed. Please respect check-in and check-out times Wooden Fireplace - decoration. Please do not light it on
Before check-out, put all dishes to the dishwasher, turn it on. Strip linens, leave them on the floor. Bring garbage to blue bin @ the front of garage

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 42152661, H344470411

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Dundarave. Queen Elizabeth Theatre (teatteri) ja Science World ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja joihinkin alueen aktiviteetteihin kuuluu Vancouverin rantakatu ja Grouse Mountain. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Rogers Arena (monitoimiareena) ja BC Place Stadium (stadion) tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen West Vancouver
West Vancouver: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
West Vancouver, BC

Lähettyvillä

  • Kaupunkikuva, jossa näkyy selkeästi silta, korkeita rakennuksia ja venesatama.
    Burrard Inlet
    4 min ajomatka - 3.6 km:n päässä
  • Tyyni rantanäkymä, taustalla rakennuksia ja kukkuloita.
    Ambleside Park
    6 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
  • Kay Meek Centre for the Performing Arts
    7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • West Vancouver Aquatic Centre
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Ambleside Village
    6 min ajomatka - 2.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • North Vancouverin asema – 9 minuutin ajomatka
  • Waterfrontin metroasema – 12 minuutin ajomatka
  • Vancouverin kansainvälinen lentokenttä (YVR) – 56 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Bar Olo
    3 min ajomatka
  • Miraas Restaurant
    3 min ajomatka
  • Crema Cafe Bar
    3 min ajomatka
  • The Beachhouse Restaurant
    3 min ajomatka
  • Earls
    3 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed?

28.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed tulopäivälle 31.8.2026 ovat alkaen 159 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed sijaitsee?

Ambleside Park, Park Royal ja Capilano River Regional Park 5 kilometrin päässä tästä loma-asunnosta. Cypress Provincial Park sijaitsee 4,9 kilometrin päässä.

Cozy with King Size Bed, Netflix/Prime Video 1 bed – arvostelut