Koko huoneisto

LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla

Majoituspaikan LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla valokuvagalleria

Lomakeskus, jossa on useita rakennuksia, keskeisellä paikalla sijaitseva uima-allasalue ja palmuja.
Olohuoneessa on sininen sohva, lasinen sohvapöytä ja seinällä taulu.
Moderni olohuone, jossa on sininen sohva, lasinen sohvapöytä ja taustalla näkyy keittiö.
Moderni olohuone, jossa on sininen sohva, ruokapöytä tuoleineen, kattotuuletin, suuri ikkuna verhoineen sekä keittiöalue jääkaapilla.
Kirkasvetinen ranta, jossa on hiekkaranta ja taustalla näkyy rakennuksia.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla

  • Huoneistossa on 2 makuuhuoneen asunto, olohuone, kylpyhuone, täysin varustettu keittiö, terassi, TV ja ilmainen WiFi

    Huoneiston laitteet ovat:
     
     Täysin kalustettu;

     Keittiö: uuni, mikroaaltouuni, vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvinkeitin ...;

     Pesukone, Silitysrauta ja -lauta;

     Hiustenkuivaaja;

     Ilmainen tallelokero;

     SAT T. V.: BBC1, BBC2, ITV, CHANNEL 4 ...;

     Ilmainen WIFI

     Suuri terassi



    Vain 1 minuutin kävelymatka rannalle.

    Sijaitsee Playa de Las Americasin ja Los Cristianosin parhaalla alueella (Golden Mile):

    - 5 * hotellit, kuten MEDITERRANEAN PALACE, MARE NOSTRUM RESORT, SIR ANTHONY

    - Uudet ostoskeskukset, Zara jne.


Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee rannalla kohteessa Playa de las Américas. Puerto Deportivo de Puerto Colón ja Golf del Sur ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Fañabén ranta ja Las Vistasin ranta. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Estadio Antonio Domínguez Alfonso ja Magma Art and Congress Centre tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Arona
Arona: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Arona, CN

Lähettyvillä

  • Rantapromenadi, jossa on palmuja, ranta ja rakennus, jonka yhteydessä on ravintola.
    Las Vistasin ranta
    1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Palmujen reunustama ranta, jossa on aurinkovarjoja ja ihmisiä.
    Playa del Camisón
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Värikkäistä markkinakojuista, venesatamasta ja rinteessä sijaitsevista rakennuksista tunnettu rannikkokaupunki.
    Los Cristianosin ranta
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Arona Pyramid
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Estadio Antonio Domínguez Alfonso
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Teneriffa (TFS-Etelä-Teneriffa) – 15 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Hard Rock Cafe Tenerife
    4 min kävelymatka
  • Fiore Tenerife
    2 min kävelymatka
  • Cafe Ole Bar
    1 min kävelymatka
  • McDonald's
    3 min kävelymatka
  • Taurus
    3 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.Uima-allas on lämmitetty uima-allas.

Onko LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00.

Mihin aikaan majoituspaikan LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla sijaitsee?

Las Vistasin ranta ja Amerikkojen ranta sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Fañabén ranta ja Siam Parkin vesipuisto ovat myös 5 kilometrin päässä.

Arvostelut

LOVELY 2 BEDROOMED huoneisto sijaitsee rannalla – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

10

Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great holiday

Great apartment So near beach Kids loved it. 2 bedrooms was so good One of best apartments we have stayed in in playa de las americas over 25 years. Would recommend to all.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Family Tenerife

Fantastic location, balcony views of the beach to absolutely to die for. Wonderful complex and facilities. Apartment lovely with everything you need and more. Would return in a minute.
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2019