Koko huoneisto

Loft Suites

Majoituspaikan Loft Suites valokuvagalleria

Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Pimennysverhot, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Pimennysverhot, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Kylpyhuone | Suihku, hiustenkuivaaja, saippua, sampoo
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Oleskelualue
Deluxe-huoneisto, kaupunkinäköala | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, uuni, liesi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 kylpyhuone3 henkilöä38 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Näkymä kaupungille
Nykyinen hinta on 108 €
sisältää verot ja maksut
15.7.–16.7.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Loft Suites

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Loft Suites tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Loft Suites kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja hiustenkuivaajat
    • Keittiöt, jääkaapit ja uunit

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Uuni

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Hyönteispuitteet

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Pimennysverhot
  • Silitysrauta/-lauta
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 2 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Majoituspaikan rekisteröintinumero 00003938690, 00003938844
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 500 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Tietoja alueesta

Loft Suites sijaitsee kohteessa Spata-Artemida. Rafinan satama ja Alimoksen venesatama ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Glyfádan ranta ja Voulan uimaranta. Aquapolis ja Attican eläintieteellinen puisto ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Spata-Artemida
Ateena: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Spirou Georgaki 19, Spata, Attiki, 19004

Lähettyvillä

  • Delfiinejä hyppäämässä ulos uima-altaasta, taustalla palmuja ja kiviä.
    Attican eläintieteellinen puisto
    4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Aquapolis
    4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Speed Force International Karting Circuitin kartingrata
    4 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
  • Smart Park
    5 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
  • McArthurGlen Designer Outlet
    6 min ajomatka - 3.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Koropin asema – 11 minuutin ajomatka
  • Pallinin asema – 9 minuutin ajomatka
  • Ateena (ATH-Elefthérios Venizélos) – 14 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Artemis Bar & Pergola
    14 min ajomatka
  • Τερκενλής
    14 min ajomatka
  • Goody's Burger House
    6 min ajomatka
  • KFC
    6 min ajomatka
  • Il Barretto
    6 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Loft Suites lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Loft Suites?

2.7.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Loft Suites tulopäivälle 15.7.2026 ovat alkaen 108 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Loft Suites?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Loft Suites sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Loft Suites uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Loft Suites sijaitsee?

Aquapolis, Attican eläintieteellinen puisto ja McArthurGlen Designer Outlet sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä huoneistorakennuksesta. Metropolitan Expo ja Factory Outlet Airport ovat myös 10 kilometrin päässä.

Loft Suites – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä