Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Tulum Stay at Austin by The Key Rentals

2.5 tähden majoituspaikka

Majoituspaikan Tulum Stay at Austin by The Key Rentals valokuvagalleria

Talo, näköala pihalle | Olohuone
Talo, näköala pihalle | Ruokasali
Talo, näköala pihalle | Työpöytä, kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila, ilmainen Wi-Fi
Talo, näköala pihalle | Oleskelualue
Talo, näköala pihalle | Ruokasali

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

13 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
Nykyinen hinta on 584 €
sisältää verot ja maksut
30.6.–1.7.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Tulum Stay at Austin by The Key Rentals

  • Loma-asunto, joka sijaitsee lähellä kohdetta South Congress Avenue
  • Tulum Stay at Austin by The Key Rentals tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa terassi ja puutarha. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
  • Ulkouima-allas
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Tulum Stay at Austin by The Key Rentals kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Ulkotilat

  • Ilmaiset polttopuut
  • Puutarha
  • Terassi
  • Täysin aidattu

Työtilat

  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Maksu: USD 40 per lemmikki per yöpyminen
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.30.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikit sallitaan 40 USD:n suuruisesta lisämaksusta per lemmikki per yöpyminen
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ja kissat ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Lemmikit: 40 USD per lemmikki per yöpyminen
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa McKinney. Moody Theater ja Austin City Limits ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja shoppailusta kiinnostuneille tarjolla on South Congress Avenue ja Rainey Street. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Moody Center ja Darrell K. Royal - Texas Memorial Stadium tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Austin
Austin: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
5508 Apple Orchard Ln, Austin, TX, 78744

Lähettyvillä

  • Joessa uivat ihmisiä, ja taustalla näkyy kivinen kallio.
    McKinney Falls State Park (luonnonpuisto)
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Modernien rakennusten reunustama kaupunginkatu, jossa liehuu suuri lippu ja taivas on kirkkaan sininen.
    Austinin kokouskeskus
    12 min ajomatka - 10.9 km:n päässä
  • Korkea kellotorni, jossa on kellotaulu, ja sen ympärillä punatiilikattoisia rakennuksia.
    University of Texas at Austin
    14 min ajomatka - 12.4 km:n päässä
  • Kaupungin siluetti heijastuu tyynestä vedestä. Etualalla näkyy selkeästi moderni rakennus ja silta.
    Moody Center
    14 min ajomatka - 12.7 km:n päässä
  • Kaupungin katu, jossa on historiallisia rakennuksia, liikennevalot ja opaste, jossa lukee ”Yksisuuntainen”.
    Sixth Street
    16 min ajomatka - 12.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Austinin asema – 22 minuutin ajomatka
  • Downtownin raitiovaunupysäkki – 20 minuutin ajomatka
  • Austin-Bergstromin kansainvälinen lentokenttä (AUS) – 18 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    4 min ajomatka
  • Matsuba Ramen
    6 min ajomatka
  • Meanwhile Brewing
    6 min ajomatka
  • Jack in the Box
    6 min ajomatka
  • Church's Texas Chicken
    20 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Tulum Stay at Austin by The Key Rentals uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Tulum Stay at Austin by The Key Rentals?

29.6.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Tulum Stay at Austin by The Key Rentals tulopäivälle 30.6.2026 ovat alkaen 584 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Tulum Stay at Austin by The Key Rentals lemmikkiystävällinen?

Kyllä, kissat ja koirat sallitaan tässä majoituspaikassa. 40 USD:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Mihin aikaan majoituspaikan Tulum Stay at Austin by The Key Rentals sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.30.

Mihin aikaan majoituspaikan Tulum Stay at Austin by The Key Rentals uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Tulum Stay at Austin by The Key Rentals sijaitsee?

McKinney Falls State Park (luonnonpuisto) on 0,7 kilometrin ja Roy Kizer Golf Course on 2,9 kilometrin päässä tästä loma-asunnosta. South Congress Avenue ja St. Edwardin yliopisto ovat myös 10 kilometrin päässä.

Tulum Stay at Austin by The Key Rentals – arvostelut

Arvostelut

Poikkeuksellisen hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10

Siisteys

10

Palvelut/mukavuudet

10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Westlin

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Awesome house! Perfect spot for a group of old friends to get together for the weekend. Highly recommend!
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025