Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Residenssi quattromani merinäkökulmasta

Majoituspaikan Residenssi quattromani merinäkökulmasta valokuvagalleria

Ulkoalueet
Ulkopuoli
Kompakti keittiö, jossa on valkoiset kaapit, mikroaaltouuni ja liesi.
Olohuone, jossa on sohva, sinisellä pöytäliinalla katettu ruokapöytä, puinen tuoli ja hylly, jossa on koriste-esineitä.
Ulkoalueet

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Residenssi quattromani merinäkökulmasta

  • Asunto Quattromani-asunnossa, hiljattain remontoitu, mäkisellä ja tuoreella alueella 5 minuutin päässä merestä. erittäin valoisa, mukava ja tilava terassi, jossa voit ruokailla ulkosalla nauttien henkeäsalpaavasta näkymästä, jossa voit nauttia unohtumattomista auringonlaskuista. 5 minuutin päässä rannasta kultainen hiekka omalla autolla tai jatkuvalla kuljetuspalvelulla osakehuoneistoon. loistava timanttikaupunki 10 minuutin kohdalla sekä tyypilliset kylät paikasta, jossa voit maistaa tyypillistä perinteistä ruokaa

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Ulkotilat

  • Aidattu piha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Tämä majoituspaikka ei salli lapsia

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Lisämaininnat

Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Belvedere Marittimo. Belvedere Marittimon linna ja San Francescon Minimi-luostari ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Argentinojoen laakson luonnonsuojelualue ja Scalean ranta listallesi. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen LAORAFT - Centro Lao Action Raft tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Ruderi di Cirella Teatteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Belvedere Marittimo
Belvedere Marittimo: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Quattromani, Calabria

Lähettyvillä

  • ranta lähellä Via Poseidonea
    6 min ajomatka - 3.4 km:n päässä
  • ranta lähellä Diamantea
    7 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • ranta lähellä Corso Garibaldia
    9 min ajomatka - 6.7 km:n päässä
  • Belvedere Marina
    12 min ajomatka - 8.1 km:n päässä
  • Belvedere Marittimon linna
    15 min ajomatka - 10.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Diamante-Buonvicinon asema – 8 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • La Guardiola
    7 min ajomatka
  • Pizzeria A' Cannarutia
    8 min ajomatka
  • Pizzeria del corso
    8 min ajomatka
  • Why Not
    8 min ajomatka
  • Uno Tira L'altro
    8 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Residenssi quattromani merinäkökulmasta lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Residenssi quattromani merinäkökulmasta sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Residenssi quattromani merinäkökulmasta uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Residenssi quattromani merinäkökulmasta sijaitsee?

Belvedere Marina, SS. Crocifisson kirkko ja Belvedere Marittimon linna sijaitsevat 10 kilometrin päässä tästä loma-asunnosta. San Francescon Minimi-luostari ja Ruderi di Cirella Teatteri ovat myös 15 kilometrin päässä.

Residenssi quattromani merinäkökulmasta – arvostelut