Suncrest Hotel

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

7,6 kautta 10.
Hyvä
Nykyinen hinta on 38 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 2/2 huonetta

Neljän hengen perhehuone, useita sänkyjä, tupakointi kielletty

  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen suurta sänkyä ja 1 parisänky

Kahden hengen classic-huone, 1 parisänky, tupakointi kielletty

  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Suncrest Hotel sijaitsee kohteessa Blackpool Town Center. Blackpoolin torni on suosittu maamerkki, ja joihinkin alueen suosituimpiin nähtävyyksiin kuuluu Winter Gardens (lasikasvihuone) ja Blackpool Pleasure Beach (huvipuisto). Coral Island ja SEA LIFE Blackpool ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Blackpool
Kartta
10 Hornby Rd, Blackpool, England, FY1 4QG

Lähettyvillä

  • Upea, koristeellinen sisätila, jossa on korkea katto, koristeelliset pylväät ja ruukuissa olevia palmuja.
    Winter Gardens (lasikasvihuone)
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Vilkkaalla kävelykadulla on huomiota herättävä punainen torni, kauppoja ja kirkas taivas.
    Blackpoolin torni
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Upea teatteri, jossa on näyttämö, yleisö ja koristeelliset kattokoristeet.
    Blackpool Tower Ballroom
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Ranta, jolla on kävelykatu, laituri, huvipuiston pyörälaitteita ja majakka.
    Blackpoolin keskussatama
    7 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Kirkkaasti valaistu, kaksikerroksinen raitiovaunu, jossa on koristeelliset valot ja kylkeen maalattu nimi ”Fisherman’s Fleet”.
    Blackpool Illuminations
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Blackpool Northin asema – 15 minuutin kävelymatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    3 min kävelymatka
  • The Albert and The Lion (Wetherspoon)
    4 min kävelymatka
  • King Edward VII
    5 min kävelymatka
  • Burger King
    5 min kävelymatka
  • Pirate's Bay Family Bar
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Suncrest Hotel

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Kohteiden Blackpoolin torni ja Winter Gardens (lasikasvihuone) lähellä sijaitseva Suncrest Hotel tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
  • Express-uloskirjautuminen
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Suncrest Hotel kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
  • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat ohjeet älylukon avaamiseen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, älylukko

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

American ExpressJCB InternationalMastercardVisa

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Usein kysytyt kysymykset

Onko Suncrest Hotel lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Suncrest Hotel?

23.9.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Suncrest Hotel tulopäivälle 21.10.2026 ovat alkaen 38 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Suncrest Hotel?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Suncrest Hotel sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Suncrest Hotel uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Arvostelut

Suncrest Hotel – arvostelut

7,6

Hyvä

7,8

Siisteys

7,4

Palvelut/mukavuudet

8,4

Henkilökunta ja palvelu

7,4

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 12 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 4 kautta 12 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 12 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 12 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 2 kautta 12 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
No complaints we have everything what we need really good value for the money really recommend that place. I'll be coming back, really nice spend time and really worth coming back in the future
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I really enjoy the stay in Suncrest, great location, friendly host, most importantly, self check in is super convenient and safe. Will return.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very run down,just about OK to get my head down for 1 night
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
They said shower gel was in The shower gel was emty and didn't work
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Amazing little hotel close to the centre, very high security which made me feel safe. Nothing too much trouble for the staff
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent service from the staff who were extremely easy to contact and helped with anything we needed. Would highly recommend and would stay again.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Host was friendly and helpful. Ideal location and a great place to have a pitstop and relax
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Suncrest hotel is located 200m away from the central pier and winter garden, perfect location. It offers self check in which is super convenient and safe. The host is friendly and helpful, making the guest feeling at home. Will definitely return.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026