Koko huoneisto

Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome

Majoituspaikan Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Yksityinen keittiö
Sisätilat
Oleskelualue
Huone

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome

  • Type of building: Multiple-family dwelling.
    IT009012B4LXMB424K

    Sisältyy hintaan:
    Liinavaatteet (ensimmäinen setti)
    ERV peruutusturvavakuutus
    Energiakulut
    Loppusiivous (perussiivous hoidetaan aina itse vuokralaisena)
    Interhome istuttaa 100'000 m2 kukkapeltoa mehiläisten suojeluun
    Pyyheliinat (ensimmäinen setti)

    #IT1892.607.1

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Borghetto Santo Spirito. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Loanon merimuseo ja Finalen arkeologinen museo - Pyhän Katariinan luostari listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Loanon venesatama ja Marina di Alassio ovat hyviä kohteita. Caravelin vesipuisto ja Carrubban konditoria ja baari ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Borghetto Santo Spirito
Borghetto Santo Spirito: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Borghetto Santo Spirito

Lähettyvillä

  • Rantaviivaa reunustavat historialliset rakennukset, siellä on myös patsas ja venesatama, jossa on useita veneitä.
    Savonan satama
    31 min ajomatka - 44.3 km:n päässä
  • Laura-kylpylä
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Vapaa ranta
    4 min ajomatka - 1.8 km:n päässä
  • Bagni A Modo Mio
    5 min ajomatka - 2.9 km:n päässä
  • Cerialen ranta
    5 min ajomatka - 2.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Borghetto Santo Spiriton asema – 6 minuutin kävelymatka

Ravintoloita

  • Pat Pizza
    6 min kävelymatka
  • Ristorante La Taverna
    3 min ajomatka
  • Capolinea
    20 min kävelymatka
  • Bar Sati
    3 min ajomatka
  • Il Grillo Parlante
    8 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Wohnung Borghetto Santo Spirito mit Terrasse by Interhome sijaitsee?

Laura-kylpylä, Cerialen ranta ja Vapaa ranta sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Bagni A Modo Mio ja Bagni Virginia ovat myös 3 kilometrin päässä. Borghetto Santo Spiriton asema on 6 minuutin kävelymatkan päässä, ja Cerialen asema on 20 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

9,2

Upea