Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol
Located in South Tyrol, enjoy what this 2-bedroom chalet has to offer. The space features two full beds and two bathrooms, each equipped with a shower and bidet for added comfort. Enjoy stunning views of the surrounding mountains while relaxing in this peaceful retreat. Whether you’re relaxing indoors or planning your next adventure, this charming chalet is the perfect place to unwind. Feel free to reach out to us during your stay – we're happy to suggest local spots to check out.
Samankaltaisia majoituspaikkoja
Holiday Apartment "Forchnerhof Ploseblick" with Shared Garden and Wi-Fi
Maranza
Holiday Apartment "Forchnerhof Ploseblick" with Shared Garden and Wi-Fi
Chalet sijaitsee kohteessa Brixen. Secedan laskettelualue ja Furnes-Secedan köysirata ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Dolomiitit ja Val Gardenan laakso. Acquarena ja Kronaction-seikkailupuisto ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Brixen
Trentino-Alto Adige, Provincia autonoma di Bolzano - Alto Adige
Lähettyvillä
Dolomiitit
1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
Valle Isarco
1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
Plosen laskettelualue
12 min ajomatka - 7.0 km:n päässä
Bressanonen joulutori
13 min ajomatka - 7.3 km:n päässä
Bressanonen katedraali
13 min ajomatka - 7.3 km:n päässä
Liikkuminen
Bressanonen/Brixenin asema – 11 minuutin ajomatka
Bolzano (BZO) – 54 minuutin ajomatka
Ravintoloita
Carma
9 min ajomatka
Alter Schlachthof
7 min ajomatka
Adlercafe
7 min ajomatka
Arke pastry studio
7 min ajomatka
Absolut Lounge Café
7 min ajomatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol lemmikkiystävällinen?
Kyllä, tämä chalet sallii koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 999 kg.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Mihin aikaan majoituspaikan Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Missä Charming 2-Bedroom Chalet at Stabingerhof Farm, South Tyrol sijaitsee?
Valle Isarco ja Dolomiitit sijaitsevat kivenheiton päässä tästä chalet'sta. Apteekkimuseo ja Chiesa di San Michele Arcangelo (kirkko) ovat myös 10 kilometrin päässä.