Newly spacious top level good view near city apartment
Welcome to Your Urban Retreat!
Experience comfort and convenience in our spacious 3-bedroom, 2-bath apartment, perfect for families or groups. With a modern design and plenty of natural light, you'll feel right at home. Relax on one of the two balconies, where you can enjoy breathtaking views of the Mount Gravatt outlook while sipping your morning coffee or unwinding after a day of exploring. It's a popular spot for hiking and offers great views of the surrounding area. The open-plan living area is perfect for gathering, featuring cozy seating and a fully equipped kitchen for all your culinary needs. Each bedroom offers plush bedding for a restful night’s sleep, and the two bathrooms ensure everyone has plenty of space. Located just about 10 minutes drive from the city center, you’ll also have easy access to shopping, dining, and attractions, all while enjoying the peace and quiet of your own private oasis just minutes waling distance. Book your stay today and make unforgettable memories in our lovely apartment. We provide a tea and coffee machine, milk, and instant noodles to help you get started during your stay.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Esteetön pysäköinti saatavilla
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Parveke
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
2 esteetöntä pysäköintitilaa
Hissi
Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti
Määrätyt tupakointialueet
Tekemistä
Kuntosali
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Uloskirjautumisohjeet
Isäntä edellyttää, ett ä suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tietoja alueesta
Huoneisto sijaitsee kohteessa Mount Gravatt East. XXXX Brewery ja Brisbane International Cruise Terminal ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja Queensland Performing Arts Centre (esittävien taiteiden keskus) ja Brisbane Showgrounds ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden The Gabba ja Suncorp Stadium tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Brisbane
Brisbanen lentokenttä (BNE) – 27 minuutin ajomatka
Ravintoloita
Andonis Cafe & Bar
5 min kävelymatka
Hungry Jack's
6 min kävelymatka
Story Behind the Coffee
18 min kävelymatka
Mount Gravatt Hotel
7 min kävelymatka
Woolworths Cafe
9 min kävelymatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko Newly spacious top level good view near city apartment lemmikkiystävällinen?
Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Newly spacious top level good view near city apartment?
3.7.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Newly spacious top level good view near city apartment tulopäivälle 21.7.2026 ovat alkaen 397 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Newly spacious top level good view near city apartment?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Missä Newly spacious top level good view near city apartment sijaitsee?
Mount Gravatt Lookout on 1,2 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Westfield Garden City -ostoskeskus ja Griffith University Nathan Campus sijaitsevat 5 kilometrin päässä. Queensland Sport and Athletics Centre ja Greenslopes Private Hospital ovat myös 5 kilometrin päässä.
Newly spacious top level good view near city apartment – arvostelut
Arvostelut
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Excellent apartment, well worth it!
This was an incredible place. It seemed brand new, very clean, spacious and modern.
Walking distance to a bunch of shops, restaurants, grocery stores. But also 2 parking spaces if you needed.
Was very impressed and pleased with our stay!
Lauren L.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Sonya H.
25.11.2024
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Recommend this unit
This unit has a great layout, is modern and tastefully furnished. It was close to where we needed to be and was well thought out & clean with comfortable beds. The little extras like coffee pods, tea bags, menthols were all really appreciated. Definitely recommend this unit.