Koko loma-asunto

VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN

Majoituspaikan VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN valokuvagalleria

Ulkoterassi, jossa on uima-allas, ruokailualue ja oleskelutila.
Moderni keittiö, jossa on keskeinen saareke, ruokailutila, josta on kaunis näköala, ja suuri ikkuna, josta avautuu näkymä vuorille.
Moderni, kaksikerroksinen talo, jonka katolla on aurinkopaneelit. Taloa ympäröivät palmuja, ja taustalla kohoaa vuoristo.
Allasalue, jossa on aurinkotuoleja, sekä moderni rakennus suurilla ikkunoilla.
Tilava olohuone, jossa on harmaa sohva, pyöreä sohvapöytä ja nahkainen nojatuoli. Huoneessa on lasivitriini, jossa on kuppeja, ja ruokailutila, jossa on pöytä ja tuolit. Ruokailutila näkyy suurten, liukuvien lasiovien läpi.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN

  • Biancolilla on kaunis huvila, jossa on nykyaikainen arkkitehtuuri, joka on täysin integroitu ympäröivään alueeseen ja joka on suunniteltu ja rakennettu luontoa ja ekologista kestävyyttä kunnioittaen. Huvila on levitetty kolmeen kerrokseen.

    Huvilassa on valoisa avoin tila, jossa on rentoutumisalue, jossa on sohva, tv ja moderni keittiö, jossa on astianpesukone, jääkaappi, uuni ja lounaslaskuri. Huone on erityisen valoisa suurten ikkunoiden ansiosta, joista on näkymät pöydälle, tuoleille ja sohville.

    Myös pohjakerroksessa on makuutila, jossa on kahden hengen makuuhuone kylpyhuoneella, makuuhuone, jossa on ranskalainen vuode ja lisäksi kylpyhuone suihkulla.

    Ensimmäisessä kerroksessa on kahden hengen huone, josta on näkymä pienelle terassille merinäköalalla, kylpyhuone suihkulla ja makuuhuone, jossa on yhden hengen vuode.

    Kellarissa, joka on sekä huvilan sisäpuolelta että ulkopuolelta, on luotu pieni sviitti (joka voi tarvittaessa muuttua itsenäiseksi) parivuode, mini-rentoutumisalue satelliitti-tv: llä ja kylpyhuone suihkulla.

    Huvila on sisustettu moderniin, lineaariseen ja toiminnalliseen tyyliin, kiinnittäen erityistä huomiota yksityiskohtiin.

    Ulkopuolella on pesutupa vieraille.

    Villaa ympäröi vehreä koristepuutarha, joka koostuu alkuperäisistä Välimeren kasveista ja Englannin nurmikasta.

    Terassilla on uima-allas (10m x 5m x 1,40m), jossa on aurinkotuoleilla varustettu solarium.

    Villa Biancolillan ansiosta nykyaikaisen aurinkosähkö- ja aurinkolämpöjärjestelmän ansiosta puhdasta energiaa voidaan laskea harvoista ympäristöystävällisistä rakenteista, jotka ovat alueella.

    Villa Biancolilla sijaitsee kauniilla paikalla 8 km: n päässä vanhasta Baglio di Scopellosta ja muutaman minuutin ajomatkan päässä Castellammare del Golfon keskustasta, josta löytyy hyödyllisiä palveluita: supermarketteja, ravintoloita, pankkeja, ostosmahdollisuuksia jne.

    Lähin ranta on 5 km: n päässä.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee lähellä rantaa. Huomionarvoisiin maamerkkeihin kuuluu Tonnara di Scopello, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Zingaron luonnonpuisto ja San Vito Lo Capon ranta. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Castellammare del Golfo
Castellammare del Golfo: näytä lisää huviloita
Kartta
Castellammare del Golfo, Sicilia

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa on lukuisia aurinkovarjoja ja ihmisiä, jotka nauttivat vedestä.
    Guidaloca-ranta
    12 min ajomatka - 4.8 km:n päässä
  • Historiallisesta arkkitehtuuristaan, kirkkaista sinisistä vesistöistään ja kallioisista rantakallioistaan tunnettu rannikkokaupunki.
    Tonnara di Scopello
    18 min ajomatka - 8.1 km:n päässä
  • Uimari kirkkaan turkoosinsinisessä vedessä, taustalla kivikkoisia kallioita.
    Faraglioni-ranta
    18 min ajomatka - 8.1 km:n päässä
  • Presepe Vivente di Balata di Baida
    14 min ajomatka - 10.0 km:n päässä
  • Cala Bianca
    15 min ajomatka - 6.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Castellammare del Golfon asema – 15 minuutin ajomatka
  • Palermo (PMO-Falcone Borsellino) – 45 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Red Pepper Sicilian Steak House
    10 min ajomatka
  • La Maidda
    10 min ajomatka
  • Luxor
    12 min ajomatka
  • La Timpa
    12 min ajomatka
  • La Tonnara
    11 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Onko VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä VALKOINEN VILLA POHJOISSA YLÖS 9 BEDIIN sijaitsee?

Cala Bianca on 4,2 kilometrin ja Guidaloca-ranta on 4,5 kilometrin päässä tästä lähellä rantaa sijaitsevasta huvilasta. Petrolo-aukio ja Petrolo-lahdenpoukama ovat myös 10 kilometrin päässä.