CollectionO Guduvancheri Railway Station

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi

Huonevaihtoehdot

Classic-huone

  • 9 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Saatat pitää myös näistä

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

CollectionO Guduvancheri Railway Station sijaitsee kohteessa Chengalpattu. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Mayajaal Multiplex ja DakshinaChitra-kulttuuriperintömuseo listalleen, ja joihinkin alueen muihin nähtävyyksiin kuuluu Arignar Annan eläinpuisto ja Queens Land. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Guduvancheri
Kartta
Plot No. 4128/9, Vallalar Nagar, Nandhivaram, Chengalpattu Taluk, Chengalpet, Chennai, Tamil Nadu, 603202

Liikkuminen

  • Chennai Potherin asema – 15 minuutin ajomatka
  • Chennain kansainvälinen lentokenttä (MAA) – 38 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Shawarma Magic
  • Shree Malaiarasi Tea Stall
  • SRM Chettinadu Unavagam
  • Geetham veg restaurant
  • Aaladipattiyan Karupatti Coffee

Tietoja majoituspaikasta

CollectionO Guduvancheri Railway Station

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta SRM University - Kattankulathurin kampus
  • CollectionO Guduvancheri Railway Station tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan CollectionO Guduvancheri Railway Station kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 25+ Mbit/s
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Mukavuudet

  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Yksityinen kylpyhuone

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 12.00–23.30
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 10.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Usein kysytyt kysymykset

Onko CollectionO Guduvancheri Railway Station lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa CollectionO Guduvancheri Railway Station?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan CollectionO Guduvancheri Railway Station sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Mihin aikaan majoituspaikan CollectionO Guduvancheri Railway Station uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä CollectionO Guduvancheri Railway Station sijaitsee?

SRM University - Kattankulathurin kampus, SRM Institute of Science and Technology ja Arignar Annan eläinpuisto sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä hotellista. B.S.Abdur Rahman Crescent Institute Of Science & Technology sijaitsee 4,6 kilometrin päässä.