Koko huoneisto

A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning

Majoituspaikan taso: 3

Majoituspaikan A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning valokuvagalleria

Lomakeskus, jossa on useita kaksikerroksisia rakennuksia, hyvin hoidettu nurmikko ja palmuja.
Makuuhuoneessa on puinen sänky, kattotuuletin, televisio ja lipasto.
Trooppinen maisema, jossa on palmuja, nurmialue ja taustalla näkyy litteällä katolla varustettu rakennus.
Huoneessa on sänky, sohva, tuoleilla varustettu parveke, kattotuuletin ja seinällä oleva kehystetty taulu.
Uima-allas, jossa on siniset aurinkotuolit, palmuja ja kirkas taivas.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Grilli
Nykyinen hinta on 473 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning

  • Huoneisto valtameren rannalla
  • A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning tarjoaa leikkikentän ja paljon muuta. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
  • Grillejä
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy hiustenkuivaajat ja sampoot
    • Jääkaapit, uunit ja leivänpaahtimet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee valtameren rannalla. Little Princess Estate ja Salt River Bayn kansallinen historiallinen puisto ovat hyviä kohteita alueen luonnosta kiinnostuneille, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Cruzan Gardens ja St. George Villagen kasvitieteellinen puutarha. Caribbean Museum Center for the Arts ja Estate Mount Washington L-Abyrinth ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Christiansted
Christiansted: näytä lisää huoneistoja
Kartta
66B La Grande Princess, Christiansted, St. Croix, 00820

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa aallot lyövät maihin auringonlaskun aikaan.
    Cane Bay
    19 min ajomatka - 13.3 km:n päässä
  • Little Princess Estate
    2 min ajomatka - 2.4 km:n päässä
  • Sugar Beach
    3 min ajomatka - 3.4 km:n päässä
  • Buccaneer Golf Course
    15 min ajomatka - 12.1 km:n päässä
  • Divi Carina Bay Casino
    24 min ajomatka - 24.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Christiansted (SSB-St. Croix Seaplane Base) – 9 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Blues Backyard BBQ
    12 min kävelymatka
  • Shupe's on the Boardwalk
    8 min ajomatka
  • Burger One
    3 min ajomatka
  • Victor Mencho's
    9 min ajomatka
  • Rum Runners
    8 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning tulopäivälle 2.11.2026 ovat alkaen 473 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Mihin aikaan majoituspaikan A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00.

Mihin aikaan majoituspaikan A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 13.00.

Missä A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning sijaitsee?

Little Princess Estate on 2 kilometrin ja Sugar Beach on 3,2 kilometrin päässä tästä valtameren rannalla sijaitsevasta huoneistorakennuksesta. Judith's Fancy ja Scale House (historiallinen rakennus) ovat myös 10 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

A Getaway From Your Getaway 1 Bedroom Condo by RedAwning – arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

8,0

Siisteys

6,0

Palvelut/mukavuudet

8,0

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Yöpyi 5 yötä joulukuussa 2023