Palette Mithalai Farm Garden PvtPool

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pyykinpesu
  • Siivous

Huonevaihtoehdot

Premium-huone

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Premium-huone, näköala uima-altaalle

  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Palette Mithalai Farm Garden PvtPool sijaitsee kohteessa Coimbatore. Isha Yoga Center ja Nataraja of Konerirajapuram ovat paikallisia nähtävyyksiä, ja jos haluat shoppailla, Brookfields ja Fun Republic Mall ovat hyviä kohteita. Maharaja World ja Kovai Kondattam ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Coimbatore
Kartta
35/2 Thotta Salai Road, Chettipalayam Lake View, Perur, COIMBATORE, 641010

Liikkuminen

  • Coimbatore (CJB) – 47 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Bq Restaurant
  • Hotel Anandhaas
  • Madampatti Manpanai Samayal
  • Karaikudi Chettinad Hotel
  • Nivetha Grand

Tietoja majoituspaikasta

Palette Mithalai Farm Garden PvtPool

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Palette Mithalai Farm Garden PvtPool tarjoaa kuivapesulapalvelu ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään tällaiset edut:
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Palette Mithalai Farm Garden PvtPool kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
  • Päivittäinen siivous ja puhelimet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Mukavuudet

  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Muuta

  • Puhelin

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 12.00–23.00
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti, avaimen haku

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Usein kysytyt kysymykset

Onko Palette Mithalai Farm Garden PvtPool lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Palette Mithalai Farm Garden PvtPool?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Palette Mithalai Farm Garden PvtPool sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Palette Mithalai Farm Garden PvtPool uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Palette Mithalai Farm Garden PvtPool sijaitsee?

Hotelli, jonka lähellä on Nataraja of Konerirajapuram, Perur Pateeswarar Temple ja Vaidehi Waterfall. Lähellä sijaitsee myös Perur Patteeswara Swamy Temple.