Koko huoneisto

Snowdon Studio Apartment

Majoituspaikan taso: 4

Majoituspaikan Snowdon Studio Apartment valokuvagalleria

Kattoterassi, jossa on poreallas, ruukkukasveja ja lasikaide, josta avautuu näkymä vuoristomaisemaan.
Moderni olohuone, jossa on sohva, sohvapöytä ja baarituoleja.
Makuuhuone, jossa on sänky, ikkuna, patteri ja ovi.
Ruokailutila, jossa on pyöreä pöytä, siniset tuolit ja seinällä oleva kehystetty taulu.
Moderni olohuone, jossa on sohva, sohvapöytä ja puinen tehosteseinä.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Snowdon Studio Apartment

  • Tasokas huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Eryrin kansallispuisto
  • Snowdon Studio Apartment tarjoaa puutarhan ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Snowdon Studio Apartment kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi takat sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy syvät kylpyammeet ja hiustenkuivaajat
    • Yksityiset pihat, keittiöt ja jääkaapit

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Colwyn Bay. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Llanrwst Almshouses ja Venue Cymru listalleen, ja alueen mielenkiintoisiin maamerkkeihin kuuluvat Conwy Castle ja Upper Gate. Conwy Water Gardens ja Conwy Valley Maze ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Colwyn Bay
Colwyn Bay: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Colwyn Bay, WLS

Lähettyvillä

  • Vuoristoinen maisema, jossa on järvi ja mutkitteleva polku.
    Eryrin kansallispuisto
    11 min ajomatka - 6.1 km:n päässä
  • Historiallinen linna, jossa on useita torneja ja keskeinen sisäpiha.
    Conwy Castle
    12 min ajomatka - 12.4 km:n päässä
  • Kivestä rakennettu portaikko johtaa ylös linnan torniin, ja sen ympärillä on vehreää kasvillisuutta.
    Conwyn kaupunginmuurit
    12 min ajomatka - 12.4 km:n päässä
  • Moderni rakennus, jonka yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”Venue Cymru”, ja lähellä on myös pysäköintikyltti.
    Venue Cymru
    13 min ajomatka - 15.4 km:n päässä
  • Laburnum Arch
    3 min ajomatka - 3.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Tal-y-Cafnin juna-asema – 1 minuutin kävelymatka
  • Liverpool (LPL-John Lennon) – 89 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • The Erskine Arms
    10 min ajomatka
  • Caffi Magnolia
    3 min ajomatka
  • The Castle Hotel
    9 min ajomatka
  • Cafe Illy
    9 min ajomatka
  • Conwy Pantry
    9 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Snowdon Studio Apartment lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Snowdon Studio Apartment?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Snowdon Studio Apartment sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 14.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Snowdon Studio Apartment uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Snowdon Studio Apartment sijaitsee?

National Trust's Bodnant Garden, Conwy Water Gardens ja Eryrin kansallispuisto sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Conwy Valley Maze ja Upper Gate ovat myös 10 kilometrin päässä. Tal-y-Cafnin juna-asema sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä.