Karun kallioinen aavikko, jossa on selkeästi erottuva kalliomuodostuma, kaktuksia ja niukasti kasvillisuutta.

Fountain Hills – Loma-asunnot

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua

Kohteen Fountain Hills parhaat loma-asunnot

1. Saguaro #202 Fountain Hills

Saguaro #202 Fountain Hills
3.0 tähden majoituspaikka
Fountain Hills
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”We would absolutely would stay at this lovely place again. First class kitchen and appliances, contemporary, thoughtful decor, best views of the sunrise ever from all spaces (even the bedroom!). Fountain Hills and Maricopa County trails were close by and made for super exploring close to home.”
Kanada
Martin Antony
Hinta on 394 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Saguaro #202 Fountain Hills

2. Sheraton Desert Oasis Villas, Scottsdale

Sheraton Desert Oasis Villas, Scottsdale
3.5 tähden majoituspaikka
Scottsdale
9.2 kautta 10, Upea, (1 041 arvostelua)
Hinta on 267 €
sisältää verot ja maksut
4.11.–5.11.
Sheraton Desert Oasis Villas, Scottsdale

3. Scottsdale Camelback Resort

Scottsdale Camelback Resort
4.0 tähden majoituspaikka
Scottsdale
9.0 kautta 10, Upea, (1 637 arvostelua)
”Wonderful location. Clean, easy check in/out, great villa. Only wish I would have had my wife with me. Pretty big for just one person. Recommend”
Yhdysvallat
Charles
Hinta on 165 €
sisältää verot ja maksut
22.11.–23.11.
Scottsdale Camelback Resort

4. StudioRes by Marriott Mesa Gateway Airport

StudioRes by Marriott Mesa Gateway Airport
3.0 tähden majoituspaikka
Kaakkois-Mesa
9.2 kautta 10, Upea, (76 arvostelua)
Hinta on 100 €
sisältää verot ja maksut
29.10.–30.10.
StudioRes by Marriott Mesa Gateway Airport

5. Sentral Old Town

Sentral Old Town
4.0 tähden majoituspaikka
Downtown Scottsdale
8.6 kautta 10, Loistava, (740 arvostelua)
”Stains all over the carpet and couches. Place was filthy”
Yhdysvallat
James
Hinta on 159 €
sisältää verot ja maksut
22.11.–23.11.
Sentral Old Town

6. The Azur by AvantStay

The Azur by AvantStay
4.0 tähden majoituspaikka
North Phoenix
8.8 kautta 10, Loistava, (3 arvostelua)
”Love the contactless process and everything what overall amazing and worth it.”
Yhdysvallat
Alexandria
Hinta on 146 €
sisältää verot ja maksut
3.11.–4.11.
The Azur by AvantStay

7. CozySuites at Kierland Commons

CozySuites at Kierland Commons
4.0 tähden majoituspaikka
Paradise Valley Village
7.6 kautta 10, Hyvä, (15 arvostelua)
”Location was great. The property was clean. Received great communication from the manager. The kitchen was sparsely equipped. Great fridge and stove, very minimal in utensils, and kitchen towels. There was no need for the large wine fridge for short-term rental. The bathroom did not have safety features in the tub/shower areas. No non-skid strips, and safety handles were missing. Towels and linens were plentiful. The laundry equipment was fine, just the sliding barn doors made the transfer...
Yhdysvallat
Faye
Hinta on 287 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
CozySuites at Kierland Commons

8. ROVE LIVING/KL - Hideaway North Scottsdale

ROVE LIVING/KL - Hideaway North Scottsdale
4.0 tähden majoituspaikka
Scottsdale
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (20 arvostelua)
”one of the best places I stayed at new/ renovated washer / dryer in unit prompt responses from host”
Yhdysvallat
Shaun
Hinta on 191 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.
ROVE LIVING/KL - Hideaway North Scottsdale

9. Metro Scottsdale Extended Stay

Metro Scottsdale Extended Stay
3.0 tähden majoituspaikka
Central Scottsdale
6.8 kautta 10, (1 204 arvostelua)
”This is an extended stay that is literally an active construction site. This place is a mess. The room smelled of mildew. The stench was so bad that it was embedded in my clothes. There were squatters in this hotel. The city of Scottsdale need to be notified. I'm sure it is illegal to have 3 floors of a construction site and still rent rooms. This place was awful, the worse I have ever seen. Expedia has even lost points with me for having this hotel available on their website. This place was...
Yhdysvallat
LaTanya
Hinta on 80 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
Metro Scottsdale Extended Stay

10. ROVE LIVING/KB - Merino

ROVE LIVING/KB - Merino
4.0 tähden majoituspaikka
Cox Heights
8.8 kautta 10, Loistava, (23 arvostelua)
”We walked in and the entire place looked like it had not been cleaned from previous renters. I’m talking beds looked slept in and blankets tossed back on the bed. Dirt on the floor. Dishes still in dishwasher. No trash bags except the one to changed trash for 6 days! Crazy! Only one parking spot so don’t plan on having guests and the door was hard to open. Type the code and pull the handle towards you to get it to open.”
Yhdysvallat
Amanda
Hinta on 173 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
ROVE LIVING/KB - Merino

11. Sophia

Sophia
3.5 tähden majoituspaikka
Scottsdale
8.6 kautta 10, Loistava, (33 arvostelua)
Hinta on 181 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Sophia

12. The Westin Kierland Villas, Scottsdale

The Westin Kierland Villas, Scottsdale
4.0 tähden majoituspaikka
Paradise Valley Village
9.2 kautta 10, Upea, (470 arvostelua)
”It is a small apartment but it was enough room for 3 people. It is away from the main hotel.”
Yhdysvallat
elham
Hinta on 346 €
sisältää verot ja maksut
20.11.–21.11.
The Westin Kierland Villas, Scottsdale

13. Sahuaro #2035 Scottsdale

Sahuaro #2035 Scottsdale
3.0 tähden majoituspaikka
Central Scottsdale
Sahuaro #2035 Scottsdale

14. Orange Tree 1BR Golf Condo

Orange Tree 1BR Golf Condo
3.0 tähden majoituspaikka
Paradise Valley Village
Hinta on 285 €
sisältää verot ja maksut
24.10.–25.10.
Orange Tree 1BR Golf Condo

15. Astral Desert Retreats

Astral Desert Retreats
3.0 tähden majoituspaikka
Keskusta
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, (54 arvostelua)
”I recently stayed in this nice little apartment and I would definitely recommend it. The location is great, as it’s within walking distance to various restaurants, making dining out quite convenient. There was an issue with the smoke detectors needing new batteries, but I appreciated that the management was prompt in coming to replace them. Overall, it was a pleasant experience”
Yhdysvallat
Armando
Hinta on 114 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
Astral Desert Retreats

16. Boulevard Stays - Tempe ASU

Boulevard Stays - Tempe ASU
3.0 tähden majoituspaikka
Tempe
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (1 arvostelu)
”Clean and good interiors and convenient location to ASU. Great. ”
Singapore
WOO YONG
Hinta on 196 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
Boulevard Stays - Tempe ASU

17. LUX Downtown Studio Balcony Gym Old Town

LUX Downtown Studio Balcony Gym Old Town
2.0 tähden majoituspaikka
Vanhakaupunki
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (2 arvostelua)
”The Property was amazing close to anything we wanted to do an old town, Scottsdale, and the person who assists while we were there was friendly helpful. The bed in the condo was really great. Left me feeling. I needed those sheets for home.”
Yhdysvallat
Selene
LUX Downtown Studio Balcony Gym Old Town

18. ROVE LIVING/KL - AZUR

ROVE LIVING/KL - AZUR
North Phoenix
Hinta on 167 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
ROVE LIVING/KL - AZUR

19. Metro Tempe Extended Stay

Metro Tempe Extended Stay
4.0 tähden majoituspaikka
Tempe
6.8 kautta 10, (1 254 arvostelua)
”Everything was good for my stag Eve was very helpful. This place was affordable and saved me the trouble of find a stay for a short time that I needed. Thanks!”
Yhdysvallat
Kane
Hinta on 71 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Metro Tempe Extended Stay

20. Stavros

Stavros
2.0 tähden majoituspaikka
Scottsdale
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (54 arvostelua)
”Great stay, location was perfect! Clean and”
Yhdysvallat
Melissa
Hinta on 110 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.
Stavros
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Fountain Hills

Fountain Hills: Lisätietoa

Loma-asunnot – Fountain Hills 

 Jos haluat lomailla vapaasti ja kotoa tutuin mukavuuksin, unohda hotellit ja varaa matkasi ajaksi tyylikäs loma-asunto! Alustamme kautta löydät niistä takuulla juuri sinulle ja matkakumppaneillesi sopivan vaihtoehdon. Tarjontaa on paljon, ja se kasvaa koko ajan – myös kohteessa Fountain Hills! 

Kohteen Fountain Hills loma-asunnot

Sivustollemme on lisätty runsaasti kohteen Fountain Hills loma-asuntoja, joista löydät varmasti juuri sinun tarpeisiisi sopivan majapaikan. Kunkin ajankohdan tarkka määrä ja valikoima riippuu varaustilanteesta. Jos tiedät matkasi ajankohdan olevan suosittu, varaus kannattaakin pyrkiä tekemään mahdollisimman ajoissa.

Tarjolla on majoitusvaihtoehtoja loman ajaksi niin lapsiperheille, pariskunnille, kaveriporukoille kuin yksin matkustavillekin. Expedian hakukoneessa voit suodattaa hakua toiveittesi, tarpeittesi ja budjettisi mukaan.

Kohteen Fountain Hills loma-asuntojen hinnat

Halvimmillaan voit saada loma-asunnon kohteesta Fountain Hills hintaan 71 € per yö. Hinnat vaihtelevat matkustusajankohdan, loma-asunnon sijainnin ja tarjolla olevien mukavuuksien mukaisesti. Näet saatavilla olevat hinnat ja vaihtoehdot, kun lisäät matkasi alku- ja loppupäivät Expedian hakukoneeseen. Jos niissä on yhtään joustovaraa, hintoja kannattaa tarkastella hieman pidemmältä aikaväliltä. Etenkin siirtämällä ajankohdan viikonlopusta arkipäiviin voit usein säästää huomattavasti.

Kohteen Fountain Hills loma-asuntojen mukavuudet

Kohteessa Fountain Hills on monenlaisia erikokoisiin matkabudjetteihin ja muihin tarpeisiin sopivia loma-asuntoja. Voit vaikkapa valita loma-asunnon, jonka täydellisesti varustetussa keittiössä voit loihtia juhla-aterioita isollekin joukolle. Osalle meistä taas on tärkeää päästä lomalla nauttimaan aamiaista valmiiseen pöytään. Ylellinen kylpyamme tai uintimahdollisuus on monille ehdoton vaatimus loma-asuntoa valittaessa. Expedian kautta voit varata loma-asunnon kohteesta Fountain Hills kaikilla haluamillasi mukavuuksilla oman budjettisi mukaisesti.

Paras aika varata loma-asunto kohteesta Fountain Hills

Paras matkustusajankohta riippuu matkasi tarkoituksesta sekä siitä, miten paljon olet valmis loma-asunnosta maksamaan. Muiden kohteiden tapaan myös kohteessa Fountain Hills loma-asuntojen hinnat vaihtelevat kysynnän mukaan, joten pienellä budjetilla matkustavan kannattaa ajoittaa matkansa kovimpien sesonkiaikojen ulkopuolelle. Expedian kautta löydät itsellesi sopivimmat vaihtoehdot kaikkiin ajankohtiin. Sivustoltamme voit myös tarkistaa, mitä aktiviteetteja kohteessa Fountain Hills on tarjolla lomasi aikana.

Vinkkejä, joiden avulla löydät kohteen Fountain Hills parhaan loma-asunnon

Löydät tarpeisiisi parhaiten sopivan loma-asunnon kohteesta Fountain Hills, kun tutustut Expedian uusimpiin tarjouksiin ja annat Expedian hakukoneeseen matkasi päivämäärät. Voit suodattaa hakutuloksia toivomiesi mukavuuksien, hinnan, tähtiluokituksen tai muiden asiakkaiden antamien arvosteluiden perusteella. Usein muiden matkustajien kokemuksiin tutustuminen onkin paras tapa löytää ihanteellinen loma-asunto kohteesta Fountain Hills. Expedian sivustolta löydät yhteensä 5 878 arvostelua loma-asunnoista kohteessa Fountain Hills, ja asiakkaiden antamien arvosanojen keskiarvo on 8.6.

Kannattaa huomioida myös hakukoneemme karttatoiminto. Sen avulla saat kaikki kohteen Fountain Hills loma-asunnot näkyviin kartalla, mikä helpottaa sekä matkan suunnittelua että kohteen hahmottamista. Huomaathan, että mitä tarkempi kartta on, sitä enemmän majoituskohteita siinä yleensä näkyy.

Expedian kautta tehdyn loma-asuntovarauksen peruuttaminen

Jos tekemääsi varaukseen sisältyy peruutusoikeus, voit peruuttaa sen helposti Expedia-käyttäjätilisi kautta. Sieltä löydät myös varaamasi kohteen Fountain Hills loma-asunnon yhteystiedot, joiden kautta voit esittää mitä tahansa sitä koskevia kysymyksiä. Varauksiin liittyvissä kysymyksissä sinua auttaa myös Expedian asiakaspalveluportaali, josta löydät valmiita vastauksia ja saat helposti yhteyden asiakaspalveluumme.

Syitä, miksi loma-asunto kannattaa varata Expedian kautta

Expedian kautta löydät aina hyviä tarjouksia ja laajan valikoiman erilaisia loma-asuntoja kohteessa Fountain Hills. Expedia tekee loman suunnittelusta helppoa ja vaivatonta, sillä meiltä löydät yhdestä paikasta helposti kaikki tarvitsemasi tiedot loma-asunnoista kohteessa Fountain Hills. Expedian avulla voit suunnitella matkasi alusta loppuun käden käänteessä. Kun olet löytänyt haluamasi loma-asunnon kohteesta Fountain Hills, muista, että voit säästää vielä lisää, jos varaat alustamme kautta myös lennot ja vuokra-auton. Valitse Expedia, kun haluat selvitä loman suunnittelemisesta ilman ylimääräistä stressiä!

Usein kysytyt kysymykset

Löytyykö kohteesta Fountain Hills loma-asuntoja?

Kyllä, Fountain Hills tarjoaa runsaasti loma-asuntoja, jotka sijaitsevat lähellä sellaisia kuuluja nähtävyyksiä kuten esimerkiksi Fountain Hills Botanical Garden. Voit myös halutessasi valita lomakodin hieman syrjäisemmästä paikasta, jos kaipaat lomaa omassa rauhassa. Kohteessa Fountain Hills vierailleilla on paljon hyvää sanottavaa sen majesteettisista vuoristomaisemista ja huippuravintoloista. Muista lisäksi varata hieman lisäaikaa, jotta ehdit tarkistaa kaupat vierailusi aikana.

Mikä on paras lomakoti kohteessa Fountain Hills?

Amazing Desert Escape With Pool + Stunning Views: Tämä lähellä kohdetta Fountain Hills sijaitseva lomakoti tarjoaa käyttöösi ulkouima-altaan, takan ja grillipaikan, jotka auttavat sinua tuntemaan olosi mukavaksi uudessa ympäristössäsi. Tässä kodissa on 3 makuuhuonetta sekä keittiö, josta löytyvät astianpesukone, jääkaappi ja liesi tekevät kokkailusta perheellesi ja ystävillesi helpompaa. Sen mukavuuksiin kuuluvat patio, puutarha ja pelit auttavat sinua rentoutumaan lomallasi.

Kuinka monta lomakotia Fountain Hills tarjoaa?

Expedian sivustolta löytyy 91 lomakotia lomallesi kohteessa Fountain Hills.

Mitä nähtävää ja tehtävää kohteesta Fountain Hills löytyy?

Fountain Hills Botanical Garden ja Desert Sonoran Botanical Garden Trailhead käyvät hienosti luonnosta nauttimiseen, kun taas esimerkiksi Fountain Hills Artists' Gallery on hyvä kohde kulttuurista kiinnostuneille. SunRidge Canyon Golf Club (golfkeskus) ja Golf Club at Eagle Mountain ovat muita vierailun arvoisia nähtävyyksiä.

Millaisia loma-asuntoja kohteesta Fountain Hills löytyy?

Loma-asunnot ovat yksityisomisteisia majoituksia, joita matkailijat voivat varata niin lyhyeksi kuin pitemmäksikin aikaa. Lomakodeista löytyy erilaisia lisämukavuuksia, kuten poreallas, tulisija ja patio, jotta voisit nauttia yöpymisestäsi. Jos haluat varmistua majapaikkasi puhtaudesta, lomakodissa voit nauttia matkustamisen iloista turvallisesti kaukana yhteiskäytössä olevista hotellihisseistä ja ihmisiä kuhisevista auloista. Lomakodeissa sinulla on myös enemmän tilaa kuin perinteisissä hotelleissa, minkä takia ne ovat suosittuja majoitusvaihtoehtoja perheen kanssa matkustavien keskuudessa.