Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group
Attention Group of Guests!!!
This combo is including THREE units and connected.
Each unit has two bedrooms, two bathroom, one sofa bed and one folding bed and it can fit 7 Adults with fully furnished, fully equipped kitchen, fireplace, smart TV.
One min to gate of Banff national park 20 mins to downtown of Banff 28 mins to Sunshine Ski resort 50 mins to Lake Louise 2 hours 10 mins to Jasper National Park
Great idea for 21 Adults for team or group exploring in mountains!~
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
6 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
6 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Ruokapöytä
Takka
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Grilli
Parveke
Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Ateriatoimituspalvelu
Siivouspalvelu pyynnöstä
Silitysrauta/-lauta
Tekemistä
Talviurheiluvarusteita
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Paikallisten omistamia ja järjestämiä retkiä ja aktiviteetteja
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Uloskirjautumisohjeet
Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Kerää käytetyt pyyhkeet ja siirrä lisävuoteet säilytystilaan
Poista henkilökohtaiset tavarat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita (avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja)
Majoittajan kommentti: Keep the pet away the bed and sofa bed.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Majoittajan kommentti: Make sure the kiddos are safe in the units.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tietoja alueesta
Lomakoti sijaitsee kohteessa Harvie Heights. Silvertip Golf Course ja Canmore Nordic Centre Provincial Park (talviurheilukeskus) ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Banffin kansallispuisto ja Canmore Caverns. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Canmore Recreation Centre tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Banff International Research Station. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Harvie Heights
Onko Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group lemmikkiystävällinen?
Ei, ainoastaan avutajaeläimet ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Mihin aikaan majoituspaikan Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Missä Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group sijaitsee?
Bow Valley Wildland Provincial Park sijaitsee kivenheiton päässä ja Cross Zee Ranch sekä Palliser Dog Park sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä loma-asunnosta. Canmore Brewing Company sijaitsee 4,7 kilometrin päässä.
Combo3! 1 Mins to Banff Gate! New Reno Units for Team or Group – arvostelut