Ilmakuva rannikkoalueesta, jossa on useita vesistöjä, asuinalue ja kirkas taivas.

Asunnot – La Turballe

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua

Kohteen La Turballe parhaat huoneistoja

1. Pohjakerroksen huoneisto 53 m3 yksityinen puutarha 50 m ranta 4 tai 5 henkilölle.

Pohjakerroksen huoneisto 53 m3 yksityinen puutarha 50 m ranta 4 tai 5 henkilölle.
La Turballe
9.0 kautta 10, Upea, (4 arvostelua)
”Location très bien située et accueil chaleureux ! Merci à nos hôtes pour l'accueil et leurs conseils et respect .”
Ranska
Jacques C.
Hinta on 171 €
sisältää verot ja maksut
4.11.–5.11.
Pohjakerroksen huoneisto 53 m3 yksityinen puutarha 50 m ranta 4 tai 5 henkilölle.

2. Bel Appartement - 2min from Beach with Sea View and Balcony

Bel Appartement - 2min from Beach with Sea View and Balcony
La Turballe
Hinta on 612 €
sisältää verot ja maksut
4.11.–5.11.
Bel Appartement - 2min from Beach with Sea View and Balcony

3. Right on the beach in Le Croisic – Beach & Pool

Right on the beach in Le Croisic – Beach & Pool
Le Croisic
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Vue incroyable pour un Noël au bord de mer ressourçant. ”
Ranska
Marie R.
Hinta on 112 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
Right on the beach in Le Croisic – Beach & Pool

4. South-Facing Beachfront Apartment with Pool, Terrace, and Direct Sea Access

South-Facing Beachfront Apartment with Pool, Terrace, and Direct Sea Access
Le Croisic
Hinta on 262 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
South-Facing Beachfront Apartment with Pool, Terrace, and Direct Sea Access

5. Charming Seafront Apartment in Le Croisic

Charming Seafront Apartment in Le Croisic
Le Croisic
Charming Seafront Apartment in Le Croisic

6. Kervaudu Apartment for 4, 600m from Beach, Wi-Fi

Kervaudu Apartment for 4, 600m from Beach, Wi-Fi
Le Croisic
Hinta on 501 €
sisältää verot ja maksut
24.10.–25.10.
Kervaudu Apartment for 4, 600m from Beach, Wi-Fi

7. Ocean-Colored Apartment with Pool and Beach Access

Ocean-Colored Apartment with Pool and Beach Access
Le Croisic
Hinta on 274 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
Ocean-Colored Apartment with Pool and Beach Access

8. Les Sables Roses Apartment: Sea View, Private Terrace, Wi-Fi

Les Sables Roses Apartment: Sea View, Private Terrace, Wi-Fi
Le Croisic
Les Sables Roses Apartment: Sea View, Private Terrace, Wi-Fi

9. Studio Emma – Sea View with Terrace

Studio Emma – Sea View with Terrace
Le Croisic
Hinta on 209 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
Studio Emma – Sea View with Terrace

10. Apartment 'Aiguillon' with Sea View and Air Conditioning

Apartment 'Aiguillon' with Sea View and Air Conditioning
Le Croisic
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Pros: Appartement avec beaucoup de cachet sous les toits, poutres apparentes et situé au centre du Croisic. Excellents contacts avec Floriane, responsable de la conciergerie 😊”
Ranska
Nimetön matkailija
Hinta on 153 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
Apartment 'Aiguillon' with Sea View and Air Conditioning

11. Apartment with Sea View, Shared Pool, and Private Balcony

Apartment with Sea View, Shared Pool, and Private Balcony
Le Croisic
Hinta on 312 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.
Apartment with Sea View, Shared Pool, and Private Balcony

12. Apartment 'Appartement Face Mer Et Piscine' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi

Apartment 'Appartement Face Mer Et Piscine' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi
Le Croisic
Apartment 'Appartement Face Mer Et Piscine' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi

13. Le traict 1900 - Les Gîtes de la Côte d'Amour

Le traict 1900 - Les Gîtes de la Côte d'Amour
Le Croisic
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Très bon logement, superbe emplacement. Bons échanges avec les propriétaires. ”
Ranska
Carole P.
Hinta on 106 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
Le traict 1900 - Les Gîtes de la Côte d'Amour

14. Apartment 'Villa Ker Minet Appartement 12 Pers' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Apartment 'Villa Ker Minet Appartement 12 Pers' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning
Piriac-sur-Mer
Hinta on 1 106 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.
Apartment 'Villa Ker Minet Appartement 12 Pers' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

15. Arz – Studio for 2 Guests with Wi-Fi

Arz – Studio for 2 Guests with Wi-Fi
Le Croisic
Hinta on 142 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Arz – Studio for 2 Guests with Wi-Fi

16. Guest Room – Comfortable Stay Near Beaches, Harbor, and City Center

Guest Room – Comfortable Stay Near Beaches, Harbor, and City Center
Le Croisic
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Plus qu’une chambre d’hôtes, Anny met aussi à disposition un espace soigneusement aménagé avec un coin cuisine simple mais suffisant pour celui qui veut préparer des petits plats. Très propre, calme et joliment décoré, proche du port et de la mer, nous y avons séjourné avec beaucoup de plaisir. Anny est très accueillante, et à la fois très discrète, nous avons beaucoup apprécié.”
Yhdysvallat
Jacques B.
Guest Room – Comfortable Stay Near Beaches, Harbor, and City Center

17. Apartment 'Port Lin Near the Ocean' with Balcony and Wi-Fi

Apartment 'Port Lin Near the Ocean' with Balcony and Wi-Fi
Le Croisic
Hinta on 288 €
sisältää verot ja maksut
24.10.–25.10.
Apartment 'Port Lin Near the Ocean' with Balcony and Wi-Fi

18. Apartment 'Cosy Face La Mer' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi

Apartment 'Cosy Face La Mer' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi
Le Croisic
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (2 arvostelua)
”Pros: The apartment was very close to the beach and all amenities were within walking distance, yet the atmosphere was really calm and quiet. Plus there was a private parking space for our car. Our host was lovely and very welcoming!”
Yhdysvallat
Nimetön matkailija
Hinta on 149 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
Apartment 'Cosy Face La Mer' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi

19. Apartment 'Appartement Le Croisic' with Wi-Fi

Apartment 'Appartement Le Croisic' with Wi-Fi
Le Croisic
9.0 kautta 10, Upea, (2 arvostelua)
”Nous avons été très bien reçu par la concierge, l'appartement est confortable, fonctionnel, il ne manque rien. Très bien placé au centre du Croisic, au deuxième étage sans ascenseur, c'est bon à savoir malgré tout.Nous y reviendrons certainement”
Ranska
BRIGITTE B.
Hinta on 178 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
Apartment 'Appartement Le Croisic' with Wi-Fi

20. Apartment 'Appartement Croisic' with Private Terrace

Apartment 'Appartement Croisic' with Private Terrace
Le Croisic
Hinta on 359 €
sisältää verot ja maksut
21.11.–22.11.
Apartment 'Appartement Croisic' with Private Terrace
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa La Turballe

La Turballe: Lisätietoa

Tiedot: La Turballe, Asunnot

Asiakasarvostelujen määrä
12
Majoitukset
4 307
Halvin hinta
106 €
Korkein hinta
1 106 €

Usein kysytyt kysymykset

Millaista on yöpyä huoneistossa kohteessa La Turballe?
Kun haluat löytää itsellesi yösijan, sinulla on valittavanasi 45 huoneistoa kohteessa La Turballe
Miksi sinun kannattaisi harkita yöpymistä huoneistossa perinteisen hotellihuoneen sijasta?
Huoneisto on usein perinteistä hotellihuonetta tilavampi, ja se on varustettu keittiöllä, joten voit halutessasi valmistaa itsellesi omat ruokasi. Huoneistot sopivat loistavasti perheille, jotka toivovat kodin mukavuuksia, mutta myös yksin matkustaville, jotka haluavat viettää iltansa rauhassa suunnitellen seuraavan päivän seikkailuja.
Mikä on paras huoneisto yöpymiselleni kohteessa La Turballe?
Alta löytyy muutamia esimerkkejä alueella sijaitsevista suosituista huoneistoista: Croisic T2 - Meri ja lähellä kaikkia palveluja: Sijaitsee 6,2 kilometrin päässä kohteessa Le Croisic. Tarjoaa asiakkailleen ilmaisen Wi-Fi-yhteyden. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesutilat paikan päällä. Talo studiossa CHRE liitteen aidattu puutarha, arborr: Sijaitsee kohteessa Saint-Brevin-les-Pins, 28,8 kilometrin päässä. Tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pation. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesutilat paikan päällä. 180m to beach, flat for 4 adults / 4 kids: Sijaitsee 18,5 kilometrin päässä kohteessa Pornichet. Tarjoaa asiakkailleen ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja parvekkeen. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesutilat paikan päällä. Apartment Sarzeau sea view 4 people: Se sijaitsee kohteessa Sarzeau, 26,2 kilometrin päässä kohteesta La Turballe.
Kuinka monta huoneistoa kohteesta La Turballe oikein löytyy?
Expedialta löytyy 45 kohteessa La Turballe varattavissa olevaa huoneistoa.
Millaista säätä kohteessa La Turballe on odotettavissa?
Vaikka sää ei ratkaisekaan kaikkea, sillä voi olla suuria vaikutuksia matkustussuunnitelmiin, varsinkin silloin, jos kohteessa La Turballe aikoo yöpyä pidempään. Kuumimmat kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu, joiden keskilämpötila on 18 °C. Kylmimmät kuukaudet ovat helmikuu ja tammikuu, joiden keskilämpötila on 8 °C. Kohteen La Turballe keskimääräinen vuotuinen sadanta on 760 mm.
Mitä nähtävyyksiä ja tekemistä La Turballe tarjoaa?
Biskajanlahti ja Bretagnen ranta sopivat loistavasti luonnosta nauttimiseen. Pen Bron naturistiranta ja Ker Elisabeth ovat nekin vierailun arvoisia nähtävyyksiä.
Mikä on paras tapa matkustaa kohteeseen La Turballe ja liikkua siellä?
Ottamalla selvää tarjolla olevista kuljetusvaihtoehdoista voit säästää itsesi monelta eri vaivalta määränpäässäsi. Lennä lentokentälle Saint-Nazaire (SNR-Montoir), joka sijaitsee 26,9 km:n päässä kaupungin sydämestä. Vaihtoehtoisesti voit lentää kentälle Nantes (NTE-Nantes - Atlantique), joka sijaitsee 72,1 km:n päässä. Jos haluat tutustua muihinkin lähialueisiin, kannattaa harkita auton vuokraamista matkalle.

Matkusta ympäri maailmaa Expedian avulla