Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella!

Majoituspaikan Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! valokuvagalleria

Kattoterassilla on uima-allas, aurinkotuoleja, pieni mökki ja palmuja.
Moderni olohuone, jossa on ruokailutila, taulutelevisio ja sohva.
Moderni olohuone, jossa on suuri litteänäyttöinen televisio, mustat nahkasohvat, lasinen sohvapöytä ja ruokailutila, jonka yläpuolella on koristeellinen kattokruunu.
Tilava hotellihuone, jossa on suuri sänky, sohva, televisio ja puinen sohvapöytä.
Moderni keittiö, jossa on puiset kaapit, mikroaaltouuni ja ruostumattomasta teräksestä valmistettu jääkaappi.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä130 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella!

  • Nuku kuin kuningas / kuningatar 800 kierrelukemassamme / arkkeissamme. Ylelliset vuodevaatteet ja erittäin mukavat upouudet sängyt.

    Taulutelevisiot jokaisessa makuuhuoneessa.

    Tämä on upea kattohuoneisto, joka sijaitsee Bellagio-hotellin ja aivan uuden Cosmopolitan-hotellin vieressä, sijaitsee Las Vegas -alueella !! Se on kaunis, ja siinä on kuohuviini (lämmitetty ympäri vuoden), poreallas, sauna ja lukemattomia muita mukavuuksia. Voit myös käyttää ilmaisia mukavuuksia aivan uudessa Cosmopolitan Hotel / Casinossa upeilla mukavuuksilla, ravintoloilla, jalkojen päässä .. Niiden mukavuuksia, joita heillä on paikalla, ovat: tenniskentät (ilmainen), uima-allas (ilmainen), kylpylä / kuntosali (lisämaksu) ja paljon muuta.

    Lomakeskuksen tai Cosmopolitanin mukavuuksien käytöstä ei peritä lisämaksua: Pääsy Cosmon bambu-uima-altaalle ja Boulevard-uima-altaalle, samoin kuin kylpylä- ja tenniskentät. Jockey Clubin palvelut: uima-allas, kuntosali, kylpylä jne. Sisältyvät kaikki vuokrahintoihin, eikä niistä ole lisämaksuja.

    Meillä on Penthouse-sviitissä 6 erillistä vuodetta 2 hengen majoitusta varten ylellisesti tai ryhmän ihmisten kokoontumiseen.

    Meillä on sviitissä ilmainen langaton internetyhteys sekä uusimmat teknologiset lelut.

    Olemme suoraan raidalla Bellagio-hotellin ja Cosmpolitanin vieressä. Olemme sijainnissa 3700 S. Las Vegas Blvd. (Bellagio-hotellin sijainti on 3600 S. Las Vegas Blvd).

    Kävele uuteen keskustaan / Mandarin Oriental / Aria ja paljon muuta !!! Pääsy monorailulle.

    Paikan päällä on myös valet-pysäköinti 5 dollaria / päivä tai voit myös pysäköidä oman auton ilmaiseksi. Jaamme pysäköintitilaa Cosmopolitan Resortin ja Kasinon kanssa.

    Kahden makuuhuoneen, kahden kylpy, kattohuoneiston sviitissä voi olla mukavasti jopa kahdeksan ihmistä täällä. 2 kuningatar sänkyä, 1 queen-huone vierashuoneessa, 2 täyttä sänkyä ja runsaasti tilaa kaikkialla, mukaan lukien tarvittaessa ylimääräinen räätälöity sänky. Kerro minulle, mistä päivämääristä olet kiinnostunut varaamaan. Öisin, viikoittain ja kuukausittain hinnat! Voimme perustaa lisävuodetta tarvittaessa.

    Kaunis paikka vieraille, joissa on vain 2 henkilöä tai enintään 8 vierasta.





    Avainsanat: Kattohuoneisto, Huoneisto, Condo nauhalla, Ylellinen, Upea, Kaunis, Palvelut,

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Murtomaahiihtomahdollisuus lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Sauna
  • Yksityinen uima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvimylly
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Stereot
  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Pelihalli/-huone
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalliokiipeilymahdollisuus lähistöllä
  • Kasino lähistöllä
  • Kelkkailumahdollisuus lähistöllä
  • Koripallomahdollisuus lähistöllä
  • Koskenlaskumahdollisuus lähistöllä
  • Metsästysmahdollisuus lähistöllä
  • Moottorikelkkailumahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Teemapuisto lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 130 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita
Majoittajan kommentti: No Dogs Allowed.

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Las Vegas Strip lähellä teemapuistoa. The Cosmopolitan Casino ja Colosseum at Caesars Palace ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja shoppailusta kiinnostuneille tarjolla on Forum Shops at Caesars ja Las Vegas North Premium Outlets. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden T-Mobile Arena ja Las Vegas Festival Grounds tapahtumakalenterit. Täällä voit hiihtää ja hiihtää/lasketella, ja hyödyntää myös moottorikelkkailu- ja pulkkailumahdollisuuden. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Las Vegas
Las Vegas: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Las Vegas, NV

Lähettyvillä

  • Kaupunkikuva, jossa näkyy selvästi suuri hotelli, näyttävä suihkulähde ja erottuva torni.
    Bellagion suihkulähteet
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Suuri hotelli, jonka edessä on suihkulähde.
    Bellagio Casino
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Ryhmä moderneja pilvenpiirtäjiä, joiden julkisivut ovat peilimäistä lasia, ja joista yhdessä on keltainen ja harmaa kuvio.
    The Cosmopolitan Casino
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Eiffel-torni, jonka ympärillä on palmuja ja moderneja rakennuksia.
    Las Vegasin Eiffeltorni
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Ryhmä moderneja pilvenpiirtäjiä, joiden julkisivut ovat peilimäistä lasia, ja joista yhdessä on keltainen ja harmaa kuvio.
    Casino at Aria
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Las Vegasin kansainvälisen lentokentän asema – 7 minuutin ajomatka
  • Ballys and Paris Las Vegasin monorail-asema – 10 minuutin kävelymatka
  • Las Vegas, Nevada (LAS-Harry Reidin kansainvälinen lentoasema) – 13 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Gordon Ramsay Burger
    4 min kävelymatka
  • The Chandelier
    3 min kävelymatka
  • Mon Ami Gabi
    7 min kävelymatka
  • Earl of Sandwich
    6 min kävelymatka
  • Taco Bell
    5 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.Uima-allas on lämmitetty uima-allas.

Onko Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella!?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! sijaitsee?

The Cosmopolitan Casino ja Bellagio Casino sijaitsevat kivenheiton päässä tästä huoneistorakennuksesta. Casino at Aria ja The Linq ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. Ballys and Paris Las Vegasin monorail-asema on 10 minuutin kävelymatkan päässä, ja Flamingo – Caesars Palacen monorail-asema on 14 minuutin kävelymatkan päässä.

Upea, ylellinen kattohuoneisto Bellagion vieressä kaistaleella! – arvostelut