Huoneistohotelli·Yksityinen majoittaja

Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite

Majoituspaikan Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite valokuvagalleria

Moderni hotellihuone, jossa on suuri ikkuna, taulutelevisio, sohva ja työpöytä.
Hotellihuone, jossa on sänky, yöpöydät, taulutelevisio ja näkymä kaupunkiin.
Hotellihuone, jossa on suuri sänky, työpöytä, tuoli, televisio ja näkymä kaupunkiin.
Moderni keittiö, jossa on puiset kaapit, mikroaaltouuni ja pesuallas.
Hotellihuone, jossa on sänky, työpöytä, tuoli, televisio ja vaatekaappi.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite

  • 1 Bedroom Junior Suite (1KB)
    Size 544-644 sqft Accommodates 4 guests

    This one-bedroom, one-bathroom junior suite features a primary bedroom with king-size bed and bathroom with a standard whirlpool jet tub with shower. The unit also includes a living room with queen-size sofa bed, and a kitchenette with a microwave oven, coffee maker, toaster, small refrigerator and small dishwasher. In-suite amenities include a wall safe, iron, ironing board and hairdryer. Junior suites do not include an in-unit washer/dryer. All Standard units are located on floors 4-39.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneistohotelli sijaitsee kohteessa Las Vegas. The Cosmopolitan Casino ja MGM Grand Casino ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja LINQ Promenade on vierailun arvoinen kohde shoppailemaan haluaville. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen MGM Grand Garden Arena tapahtumakalenteri, ja Las Vegas Festival Grounds taas sopii hyvin illanviettoon. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Las Vegas
Las Vegas: näytä lisää huoneistohotelleja
Kartta
Las Vegas, NV

Lähettyvillä

  • Kaupunkikuva, jossa näkyy selvästi suuri hotelli, näyttävä suihkulähde ja erottuva torni.
    Bellagion suihkulähteet
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Eiffel-torni, jonka ympärillä on palmuja ja moderneja rakennuksia.
    Las Vegasin Eiffeltorni
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Ryhmä moderneja pilvenpiirtäjiä, joiden julkisivut ovat peilimäistä lasia, ja joista yhdessä on keltainen ja harmaa kuvio.
    The Cosmopolitan Casino
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Suuri hotelli, jonka edessä on suihkulähde.
    Bellagio Casino
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • MGM Grand Garden Arena
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Las Vegasin kansainvälisen lentokentän asema – 14 minuutin ajomatka
  • MGM Grandin monorail-asema – 10 minuutin kävelymatka
  • Las Vegas, Nevada (LAS-Harry Reidin kansainvälinen lentoasema) – 10 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Earl of Sandwich
    4 min kävelymatka
  • Lobster ME
    3 min kävelymatka
  • Garrett Popcorn Shops
    5 min kävelymatka
  • Planet Hollywood's Laurel Lounge
    4 min kävelymatka
  • Chipotle Mexican Grill
    4 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Hilton Grand Vacations Club Elara Center Strip Las Vegas 1-bedroom suite sijaitsee?

PH Live Theater and Show Venue, The Cosmopolitan Casino ja Las Vegasin Eiffeltorni sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä huoneistohotellista. Bellagio Casino ja MGM Grand Casino ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. MGM Grandin monorail-asema on 10 minuutin kävelymatkan päässä, ja Ballys and Paris Las Vegasin monorail-asema on 11 minuutin kävelymatkan päässä.