Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown

Majoituspaikan Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown valokuvagalleria

Moderni keittiö, jossa on tiilinen takka, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet ja suuri keittiösaareke, jonka ympärillä on baarituoleja.
Moderni keittiö, jossa on keskeinen saareke, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet ja yksi seinä, joka on koristeltu tiilillä.
Moderni sisustus, jossa on puinen portaikko, suuri abstrakti seinämaalaus sekä pyöreä puinen pöytä ja jakkarat.
Maalaishenkinen puupöytä, jossa on pyöreä kansi ja samanlaiset penkit.
Moderni keittiö, jossa on marmoritaso, tummat kaapit ja tiiliverhoiltu takka.

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta7 henkilöä160 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown

  • Our guest will enjoy easy access to everything from this centrally located home. Conveniently located near downtown (2 miles), University of Louisville (1.1 miles), Cardinal Stadium (1.9 miles), Churchill Downs (2.8 miles), Kentucky Exposition Center (3.1 miles), Louisville International Airport (3.9 miles), and many more local attractions. This home has been fully renovated and has two off street parking spaces in the rear of the house.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittiösaareke
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Pelejä
  • Videopelejä
  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä eläintarhaa
  • Sairaalan lähellä
  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä

Tekemistä

  • Teemapuisto lähistöllä
  • Viinitilakierroksia lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 160 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat ja poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat
Sammuta valot ja lukitse ovet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Talon säännöt

We do not allow locals to book to have parties. If this is suspected your reservation will be cancelled and you will be evicted.
We will stick to our cancellation policy and not offer refunds outside of this policy.

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero LIC-STL-22-00431

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Shelby Park lähellä teemapuistoa ja lähellä vesipuistoa. KFC Yum Center ja Louisvillen mailamuseo ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita ja Kentucky Kingdom on suosittu nähtävyys alueella. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden L&N Federal Credit Union Stadium ja Churchill Downs (laukkarata) tapahtumakalenterit. Kannattaa myös varata aikaa alueen aktiviteetteihin tutustumiseen. Niihin kuuluu muun muassa viinitilaretket. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Louisville
Louisville: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Louisville, KY

Lähettyvillä

  • Historiallinen rakennus, jossa on kellotorni, punatiilikatto ja kivirakenteinen julkisivu.
    University of Louisville
    14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Upea portaikko, jossa on koristeellisia puutöitä ja kuvioitu seinä.
    Conrad-Caldwell House Museum
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Shelby Park
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Old Louisville Dog Run
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Louisville Palace
    2 min ajomatka - 2.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Louisvillen kansainvälinen lentokenttä (SDF) – 6 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    3 min ajomatka
  • Taco Bell
    17 min kävelymatka
  • The Service Station
    8 min kävelymatka
  • White Castle
    4 min ajomatka
  • White Castle
    4 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown sijaitsee?

University of Louisville ja Asia Institute Crane House sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä loma-asunnosta. Conrad-Caldwell House Museum ja Broadway Theatre ovat myös 3 kilometrin päässä.

Updated 3 Bedroom Centrally Located Near Downtown – arvostelut