Koko loma-asunto

Deluxe Dream Stay Hotel

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Deluxe Dream Stay Hotel valokuvagalleria

Hotellin julkisivu on näyttävä, ja siinä on suuri punavalkoinen väritys sekä suuri OYO-logo. Lisäksi siinä on kyltti, josta ilmenee, että hotellin palveluista vastaa yritys.
Ulkopuoli
Hotellihuone, jossa on sänky, puinen vaatekaappi, tuoli ja seinälle asennettu televisio.
Hotellin vastaanottotiski, jossa on kyltti, joka kertoo, että hotelli tarjoaa yrityksille palveluita. Tiskillä on edessä puinen tuoli, vasemmalla televisio ja takana kiviseinä.
Hotellihuone, jossa on sänky, vaatekaappi, työpöytä tuolilla, kattotuuletin ja ovi.

Arvostelut

7,8 kautta 10.
Hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä25 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Siivous

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Deluxe Dream Stay Hotel

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Deluxe Dream Stay Hotel tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään tällaiset edut:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Savuttomat tilat
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
  • Vaatekaapit/komerot, satelliittikanavat ja päivittäinen siivous

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Satelliittikanavat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Päivittäinen siivouspalvelu

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Lucknow. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä 1857 Memorial Museum ja Lucknow'n valtion museo listalleen, ja joihinkin alueen muihin nähtävyyksiin kuuluu Kasvitieteellinen puutarha ja Lucknowin eläintarha. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden K.D. Singh Babu Stadium (stadion) ja Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Ekana Cricket Stadium tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Lucknow
Lucknow: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Lucknow, Uttar Pradesh

Lähettyvillä

  • Historiallinen rakennus, jossa on koristeellinen holvikaari ja mukulakivipäällysteinen sisäpiha.
    Rumi Darwaza
    11 min ajomatka - 10.8 km:n päässä
  • Historiallinen rakennus, jossa on useita kupoleita ja minareetteja, ja sen ympärillä on laaja sisäpiha, johon johtaa portaita.
    Bara Imambara
    12 min ajomatka - 10.8 km:n päässä
  • Residency (historiallinen rakennus)
    12 min ajomatka - 10.1 km:n päässä
  • K.D. Singh Babu Stadium (stadion)
    13 min ajomatka - 11.8 km:n päässä
  • Hussainabad Imambara
    13 min ajomatka - 11.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bakshi Ka Talabin asema – 8 minuutin ajomatka
  • Munshipulian asema – 9 minuutin ajomatka
  • Lucknow (LKO-Amausin kansainvälinen lentokenttä) – 59 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Fauji Dhaba
    6 min ajomatka
  • Dastarkhan lucknow
    5 min ajomatka
  • Pizza Port
    7 min ajomatka
  • Kulhad Chai
    6 min kävelymatka
  • Richi Rich
    5 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Deluxe Dream Stay Hotel lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Deluxe Dream Stay Hotel?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Missä Deluxe Dream Stay Hotel sijaitsee?

Colvin Taluqdars' College, Mankameshwar Mandir ja Bara Imambara sijaitsevat 10 kilometrin päässä tästä lomakoti. Rumi Darwaza ja Hussainabadin kellotorni ovat myös 10 kilometrin päässä.

Arvostelut

7,8

Hyvä