Koko huoneisto

Luxury Apartment with shared pool

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Luxury Apartment with shared pool valokuvagalleria

Siististi pedattu sänky, jossa on valkoiset lakanat ja pyyhe, puinen pääty ja yöpöytä, jossa on lamppu.
Kylpyhuoneessa on pyyheteline, jossa on kaksi pyyhettä, wc-paperiteline ja matto lattialla.
Kaupunkikuva, jossa on korkeita kerrostaloja, uima-allas ja aidattu alue.
Kuntosali, jossa on monipuolinen valikoima kuntoilulaitteita, suuret ikkunat ja näkymä kaupunkiin.
Moderni olohuone, jossa on kulmasohva, lasinen sohvapöytä ja suuret ikkunat, joista avautuu näkymä kaupunkiin.

Koko huoneisto

5 henkilöä92.0 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Näkymä kaupungille
Nykyinen hinta on 485 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Luxury Apartment with shared pool

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Bayfront Park
  • Lyhyen kävelymatkan päässä kohteista Bayside Marketplace ja Kaseya Center sijaitseva Luxury Apartment with shared pool tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Tämä huoneisto tarjoaa myös muita etuja, joita ovat:
    • Ulkouima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Luxury Apartment with shared pool kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu ja silitysrauta/-lauta

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 16

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat ohjeet turvalokeron käyttämiseen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä
Uima-allasta voi käyttää klo 8.00–20.00.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Miamin keskusta. Bayside Marketplace ja Downtown Miami Shopping District ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Bayfront Park ja Miami Beach. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Kaseya Center ja LoanDepot Park tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Miami
Miami: näytä lisää huoneistoja
Kartta
230 NE 4th St, Miami, FL, 33132

Lähettyvillä

  • Kaupungin katu, jossa on bussikaista, jalankulkijoita, autoja ja värikkäällä seinämaalauksella koristeltu rakennus.
    Downtown Miami Shopping District
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Kaupunkikuva, jossa näkyy rantaviiva, suuri maailmanpyörä, moderneja korkeita rakennuksia ja stadion.
    Bayside Marketplace
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Kaupunkikuva, jossa on korkeita rakennuksia, palmuja ja rantaviivaa.
    Bayfront Park
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Kaupunkikuva, jossa on moderni valkoinen rakennus, vierasvenesatama ja silta.
    Kaseya Center
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Island Queen Cruises
    4 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • College-Bayside Metromoverin raitiovaunupysäkki – 3 minuutin kävelymatka
  • MiamiCentralin Brightline-juna-asema (EKW) – 12 minuutin kävelymatka
  • Miami, FL (MPB-Yleinen vesilentokoneiden lentoasema) – 14 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    1 min kävelymatka
  • Bubba Gump Shrimp Co.
    4 min kävelymatka
  • Viceversa
    3 min kävelymatka
  • Naughty Coffee
    5 min kävelymatka
  • Bacon Bitch
    4 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Luxury Apartment with shared pool uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas. Uima-allas on käytettävissä klo 8.00–20.00.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Luxury Apartment with shared pool?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Luxury Apartment with shared pool tulopäivälle 26.10.2026 ovat alkaen 485 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Luxury Apartment with shared pool lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Luxury Apartment with shared pool?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Luxury Apartment with shared pool sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Luxury Apartment with shared pool uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Luxury Apartment with shared pool sijaitsee?

Downtown Miami Shopping District, Bayfront Park ja Bayside Marketplace sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Kaseya Center ja James L. Knight Centerin tapahtumakeskus ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. College-Bayside Metromoverin raitiovaunupysäkki ja Freedom Tower Metromoverin raitiovaunupysäkki sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä.