Koko loma-asunto

La Buona Maniera 10 Emma Villas

Majoituspaikan La Buona Maniera 10 Emma Villas valokuvagalleria

Huone
Huone
Huone
Huone
Huone

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

La Buona Maniera 10 Emma Villas

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • La Buona Maniera 10 Emma Villas tarjoaa puutarhan ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

La Buona Maniera 10 Emma Villas sijaitsee kohteessa Monteprandone. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Palazzina Azzurra ja Merimuseo listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Valloranin viinitarhat ja San Benedetto del Tronton satama ovat hyviä kohteita. Acquapark Onda Blun vesipuisto ja Malakologinen museo Piceno ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Monteprandone
Monteprandone: näytä lisää huviloita
Kartta
Monteprandone, AP

Lähettyvillä

  • Historiallinen torni, jossa on kello, ja sen ympärillä on perinteisiä rakennuksia ja mukulakivikatuja.
    Gualtieri-torni
    17 min ajomatka - 15.5 km:n päässä
  • Moderni sininen rakennus, jonka yhteydessä on hyvin hoidettu nurmikko ja vehreää kasvillisuutta.
    Palazzina Azzurra
    18 min ajomatka - 16.6 km:n päässä
  • Karting Stella
    8 min ajomatka - 5.4 km:n päässä
  • Rantakatu
    16 min ajomatka - 14.1 km:n päässä
  • San Benedetto del Tronton satama
    18 min ajomatka - 16.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Monsampolo del Tronton asema – 7 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • La Locanda degli Amici
    9 min ajomatka
  • La Paesana - Trattoria
    9 min ajomatka
  • Osteria 1887
    8 min ajomatka
  • Ristorante San Giacomo
    8 min ajomatka
  • Ristorante Pizzeria Kabina Welcome
    11 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko La Buona Maniera 10 Emma Villas lemmikkiystävällinen?

Ei, ainoastaan avutajaeläimet ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.

Mihin aikaan majoituspaikan La Buona Maniera 10 Emma Villas sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.

Mihin aikaan majoituspaikan La Buona Maniera 10 Emma Villas uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä La Buona Maniera 10 Emma Villas sijaitsee?

Karting Stella on 4,9 kilometrin päässä tästä huvilasta. Valloranin viinitarhat ja Riviera delle Palmen stadion sijaitsevat 15 kilometrin päässä. Gualtieri-torni ja Rantakatu ovat myös 15 kilometrin päässä.

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä