Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu
  • Keittiö
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Majatalo sijaitsee kohteessa Odenton. Belair Mansion ja Belair Stable Museum ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Patuxent River ja Thomas A. Dixon Jr. Aircraft Observation Area listallesi. Crofton Bowl ja Montpelier Cultural Arts Center ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Odenton
Odenton: näytä lisää majataloja
Kartta
Odenton, MD

Lähettyvillä

  • Joki, jonka ympärillä on syksyistä lehtikariketta.
    Patuxent River
    13 min ajomatka - 10.4 km:n päässä
  • Parkkipaikka, jossa on autoja, rakennus, jossa on suuri kyltti, ja värikäs rakennelma taustalla.
    Arundel Mills Mall (ostoskeskus)
    16 min ajomatka - 18.5 km:n päässä
  • Regal Waugh Chapel
    10 min ajomatka - 9.0 km:n päässä
  • Fort George G. Meade
    11 min ajomatka - 7.6 km:n päässä
  • National Security Agency Headquarters
    14 min ajomatka - 11.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Odentonin asema – 5 minuutin ajomatka
  • Fort Meade, MD (FME-Tipton) – 11 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    6 min ajomatka
  • Royal Farms
    7 min ajomatka
  • Starbucks
    6 min ajomatka
  • Dairy Queen
    5 min ajomatka
  • The Hideaway
    6 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa puutarha ja pyykinpesutilat. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
  • Grillejä ja savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC kaikkien huoneiden palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat muun muassa ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja ruokapöydät.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy sadesuihkut ja hiustenkuivaajat
    • Parvekkeet, keittiöt ja jääkaapit

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Mukavuudet

  • Pyykinpesutilat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Muuta

  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihku

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Keittiö
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Ruokapöytä

Muuta

  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu
  • Lämmitys
  • Silitysrauta/-lauta
  • Työpöytä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Street parking is available for registered guests only. Vehicles must be parked in the designated parking area shown in the listing photos.

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Tämä majoituspaikka ei salli lapsia

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu häkävaroitin, palosammutin ja palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC?

Ilmainen pysäköinti lähistöllä.

Mihin aikaan majoituspaikan Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Deluxe Basement Guest Suite w/ Luxury Amenities Minutes From BWI/Annapolis/DC sijaitsee?

Fort George G. Meade, Jacobs Forest Dog Meetup ja Regal Waugh Chapel sijaitsevat 10 kilometrin päässä tästä majatalosta. Patuxent River ja Walden Golf Club ovat myös 10 kilometrin päässä.