Koko huoneisto

Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden

Majoituspaikan Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden valokuvagalleria

Rantamaisema, jossa on kirkasta vettä, puita ja taustalla näkyvä rakennus.
Keittiössä on kaasuliesi, uuni ja sinisillä laatoilla päällystetty seinä liesen takana.
Huone, jossa on ruokapöytä, tuoleja, sohva, näkymä lasiovesta ja riippuvalaisin.
Pöytä katettu kahdelle, ja siitä avautuu näkymä rannikkokaupunkiin.
Makuuhuone, jossa on sänky, yöpöytä, ikkuna ja koristeellinen seinäpaneeli.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Takka

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden

  • In Palau, in a beautiful panoramic area just steps from the center, we offer a bright three-room apartment on the first floor. The property features a spacious terrace with spectacular sea views over the islands of the La Maddalena Archipelago and the town.



    At the back, on the ground floor, there is a private garden equipped with a barbecue, perfect for relaxing outdoors.



    The apartment consists of a welcoming living-dining room with a fully equipped kitchen and direct access to the sea-view terrace, two bedrooms (one double and one with bunk beds), and a bathroom. It is equipped with a washing machine and TV and can comfortably accommodate up to 4 guests.



    A supermarket is about 50 meters away, and the center of Palau, with shops, restaurants, bars, and venues, is easily reached with a pleasant walk.

    - Baby bed payment 50,00 € per person

    - Highchair payment 30,00 € per person

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Palau. Batteria militare di Talmone ja Compendio Garibaldino di Caprera ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Suolainen Tuuli ja Aquadream. Täällä ollessasi kannattaa tutustua alueen tarjoamiin ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu pyöräily. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Palau
Palau: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Palau

Lähettyvillä

  • Palaun matkailutoimisto
    11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Spiaggia La Sciumara
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Museo etnografico di Palau
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Palaun satama
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Vanha Palau
    16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Rudalzan asema – 37 minuutin ajomatka
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) – 44 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Villanova Café
    13 min kävelymatka
  • Ristorante il porticciolo
    13 min kävelymatka
  • Ristorante L'arcipelago
    6 min ajomatka
  • Il Grillo
    10 min kävelymatka
  • Il Molo
    11 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden sijaitsee?

Palaun matkailutoimisto, Spiaggia La Sciumara ja Museo etnografico di Palau sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Palaun satama ja Vanha Palau ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Palau Three-Room Apartment with Sea View and Garden – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

10

Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

Arvostelut

Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

10/10 Loistava

Tutto ottimo

Pros: Ottima accoglienza, l'host sempre a disposizione, alloggio pulito e con tutto l'occorrente per abitarci, vista su tutto l'arcipelago, supermercato vicino.
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

10/10 Loistava

L'accueil par la propriétaire, la localisation de l'appartement à côté du port, l'emplacement de sta

Pros: L'accueil par la propriétaire, la localisation de l'appartement à côté du port, l'emplacement de stationnement pour la voiture, la taille et les équipements de l'appartement (climatisation, Wifi)
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Toller Urlaub

Hat alles gepasst. Schöner Blick über den Ort und das Meer. Fussweg war einkalkuliert.Sehr freundliche und hilfsbereite Mitarbeiterin der Agentur
Yöpyi 14 yötä kesäkuussa 2025