Latimerjärvi matkavinkit

Saint John


Kohteen Latimerjärvi suositut nähtävyydet


Latimerjärvi: Suosituimmat hotellit

Saint John Harbourfront Hotel

Saint John Harbourfront Hotel

4.5 out of 5
1 Market Sq Saint John NB
Hinta on 118 € per yö ajalle 31.8. viiva 1.9.
118 €
31.8.–1.9.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä ylellisessä hotellissa kohteessa Saint John. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ympärivuorokautisesta huonepalvelusta ja kuntokeskuksesta. Asiakkaamme ...
8,4/10 Erittäin hyvä! (1 233 arvostelua)
"I had a great stay. The room was cle"

Arvosteltu 2.8.2026

Saint John Harbourfront Hotel
Chateau Saint John Trademark Collection by Wyndham

Chateau Saint John Trademark Collection by Wyndham

4.5 out of 5
369 Rockland Rd Saint John NB
Täysin hyvitettäväVaraa nyt, maksa myöhemmin
Hinta on 139 € per yö ajalle 9.8. viiva 10.8.
139 €
9.8.–10.8.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä ylellisessä hotellissa kohteessa Saint John. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. Asiakkaamme kehuvat ...
9,4/10 Poikkeuksellinen! (1 862 arvostelua)
"Very friendly. Very clean"

Arvosteltu 2.8.2026

Chateau Saint John Trademark Collection by Wyndham
Delta Hotels by Marriott Saint John

Delta Hotels by Marriott Saint John

3.5 out of 5
39 King St Saint John NB
Hinta on 131 € per yö ajalle 13.8. viiva 14.8.
131 €
13.8.–14.8.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Saint John. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, aamiaisesta (lisämaksusta) ja kuntokeskuksesta. ...
Delta Hotels by Marriott Saint John
Days Inn by Wyndham Saint John New Brunswick

Days Inn by Wyndham Saint John New Brunswick

2.5 out of 5
175 City Road Saint John NB
Täysin hyvitettäväVaraa nyt, maksa myöhemmin
Hinta on 125 € per yö ajalle 9.8. viiva 10.8.
125 €
9.8.–10.8.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä hotellissa kohteessa Saint John. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. Asiakkaamme kehuvat majoituspaikan ...
8/10 Erittäin hyvä! (1 635 arvostelua)
"First, we were assigned room 134. As soon as we opened the door, we were hit by a strong musty smell, and the room felt very damp. After requesting a different room, we were moved to room 100, which was much more spacious, clean, and smelled significantly better. We had also paid extra for a room ..."

Arvosteltu 2.8.2026

Days Inn by Wyndham Saint John New Brunswick
Crowne Plaza Saint John Harbour View by IHG

Crowne Plaza Saint John Harbour View by IHG

4 out of 5
10 Portland Street Saint John NB
Hinta on 138 € per yö ajalle 31.8. viiva 1.9.
138 €
31.8.–1.9.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Saint John. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja aamiaisesta (lisämaksusta). ...
8,8/10 Erinomainen! (607 arvostelua)
"Great view of the tides! Restaurant was great. Staff were friendly and helpful. Clean, comfortable, modern."

Arvosteltu 2.8.2026

Crowne Plaza Saint John Harbour View by IHG
St. Martins Country Inn

St. Martins Country Inn

3 out of 5
303 Main Street St. Martins NB
Hinta on 108 € per yö ajalle 5.8. viiva 6.8.
108 €
5.8.–6.8.
sisältää verot ja maksut
Yövy tässä aamiaismajoituksessa kohteessa St. Martins. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja päivittäisestä siivouksesta. Lähellä sijaitsevat ...
St. Martins Country Inn
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Latimerjärvi – Missä yöpyä?

Löydä kohteen Latimerjärvi parhaat alueet suosikkiaktiviteettiesi kannalta.

Uptown

Jos vietät aikaa kohteessa Uptown, Saint John City Market ja King's Square ovat näkemisen arvoisia nähtävyyksiä.

North End

Lord Beaverbrook Rink ja Fort Howe ovat näkemisen arvoisia kohteessa North End vieraillessasi.

Itä-Saint John

Vaikka Itä-Saint John ei tarjoa suurta määrää nähtävyyksiä, hieman kauempana sijaitsevat King's Square ja Saint John City Market tarjoavat lisää nähtävää ja tekemistä.

Ala-Länsipuoli

Jos etsit mielenkiintoisia nähtävyyksiä ja aktiviteetteja kohteessa Ala-Länsipuoli ja sen lähiseudulla, Bay Ferries ja Hilton Belyea Arena ovat vierailun arvoisia.

Mount Pleasant

Vaikka Mount Pleasant ei tarjoa suurta määrää nähtävyyksiä, hieman kauempana sijaitsevat Rockwood Park ja TD Station tarjoavat lisää nähtävää ja tekemistä.



Latimerjärvi matkavinkit

Valitse vähintään kaksi tuotetta ja säästä matkastasi: