Koko huoneisto

Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä

Majoituspaikan Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä valokuvagalleria

Moderni makuuhuone, jossa on suuri sänky, merinäköala ja laajoista ikkunoista avautuva näkymä kaupunkiin.
Moderni keittiö, jossa on suuri ikkuna, ruokailutila pöytineen ja tuoleineen sekä parveke, josta on näkymä.
Rannikkokaupunki, jossa on korkeita kerrostaloja, kirkas sininen taivas ja taustalla meri.
Uima-allas, jossa on keinotekoinen vesiputous, ja sen ympärillä on valkoinen aita sekä palmuja.
Moderni hotellihuone, jossa on suuri sänky, yöpöytä, lamppu ja näkymä merelle.

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä47 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä

  • Kätevästi San Juan -metroalueen kalleimmalla kadulla. Tämä valoisa, tyylikkäästi sisustettu 19. kerroksen studio on kotisi poissa kotoa vilkkaan ja hip Condado -kadun sydämessä (Marriott Hotel & Casinon vastapäätä). Yksiö koostuu pienikokoisesta keittiöstä, mukavasta, mutta tyylikkäästä olo / ruokailutilasta, jossa on futon, joka taittuu nukkumaan 2 ja 2 vastaavaa sivutuolia. Pohjoiseen suuntautuva seinä on lasinen liukuovi ja avautuu parvekkeelle, jolta on majesteettinen merinäköala. Makuuhuoneessa on queen-size-vuode (nukkuu 2), 32 tuuman LCD-TV. Vaatehuone sijaitsee makuuhuoneen ja kylpyhuoneen välissä. Rakennuksessa on oma uima-allas täydellisesti kiesitiloilla ja myös oma kuntosali.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä
  • Rantapyyhkeet
  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • LCD-televisio

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu pyynnöstä
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä huvivenesatamaa
  • Lähellä meren rantaa
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kasino lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Yksikön koko: 47 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 100814
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Autoa ei tarvita tähän majoituspaikkaan pääsemiseksi

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee veden äärellä kohteessa Condado. Distrito T-Mobile ja Plaza las Américas -ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Condado Beach ja Escambron Beach. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Jose Miguel Agrelot Coliseum (stadioni) tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Roberto Clementen coliseum. Tutustu alueen vesiaktiviteetteihin, joihin kuuluu vesiskootterilla ajaminen, laitesukellus ja snorklaus, tai ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu pyöräily. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen San Juan
San Juan: näytä lisää huoneistoja
Kartta
San Juan

Lähettyvillä

  • Rannikkokaupunki, jossa on turkoosinsininen meri, kiviset aallonmurtajat ja korkeiden rakennusten muodostama horisontti.
    Atlantic Beach
    4 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Rannikkopolku, jonka edessä on kivikko, ja taustalla palmuja sekä meri.
    La Ventana al Marin puisto
    7 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Rannikkokaupunki, jossa on korkeita kerrostaloja, ranta ja palmuja.
    Condado Beach
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Plaza Antonia Quinones
    1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Casino del Mar at La Concha Resort
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Sagrado Corazónin asema – 4 minuutin ajomatka
  • San Juan (SJU-Luis Munoz Marinin kansainvälinen lentokenttä) – 10 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Mexitaly
    6 min kävelymatka
  • Oasis Tapas & Lounge
    4 min kävelymatka
  • Chocobar Cortés
    3 min kävelymatka
  • Buns Burger Shop
    2 min kävelymatka
  • Starbucks
    2 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Onko Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä sijaitsee?

Plaza Antonia Quinones ja Casino del Mar at La Concha Resort sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Condado Beach ja Pan American Pier ovat myös 3 kilometrin päässä.

Arvostelut

Ocean View 19. kerroksen ylellinen Apt Condoossa, Condado sydämessä – arvostelut

9,2

Upea

9,2

Siisteys

9,6

Sijainti

9,8

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 65 kautta 87 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 11 kautta 87 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 6 kautta 87 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 87 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 3 kautta 87 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great location and amenities!
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great location!
Yöpyi 12 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
We had such a good time. The room was very clean lots of extra supplies like aloe and peroxide.The view was amazing so pretty in the day or night.The beach was only a 4 minutes walk and la placita was only a 12 minute walk.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
Nice view. Bedroom curtains were
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Clean and great location. Great communication with property manager. Highly recommended.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen ja viestintä
The property communication was great with the owner and the view was really relaxing and beautiful! As far as the aesthetics of the condo, I felt it didn’t 100% live up to the pictures. In the bathroom, I’m not sure if how’s the sink is placed, but water splashes all of the counter and the shower had water all on the floor with the opening. I just felt it could use many more touch-ups. I loved that they provided beach chairs, and the walk to the beach was very short. It’s located in a great area near lots of stores and restaurants. The bed was really comfortable!
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Beautiful view of the ocean. A simple, neat, and lovely home. Loved the Condado area, a lot of restaurants on the same street, steps away from the beach, and close to old san juan and isla verde. Would visit again!
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
It was beautiful. Clean, safe, close to everything.
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
So close to the beach!
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Had a lovely time at the apt. Great view from the balcony, walking distance to the beach and loads of great bars and restaurants. I used the pool daily. The apt was a bit smaller than the pictures displayed but adequate space in bedroom and living room. A smallish kitchen but very very well appointed, likewise the beach and picnic supplies were very impressive. Easy to catch a bus to old San Juan, truly a great rental!
Pool
Beach view
Fab tile in the building lobby
Yöpyi 9 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Hyvää: Sijainti
Huonoa: Siisteys, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
Good morning and the listing picture was completely different from the actual property. The home needs to be work on before renting to anyone else. The hot water was an issue the trip. The locks on the front door made the home very unsecured. Trying to communicate with the host was a problem piror to the trip starting. The overall situation was tremendously stressful.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Bedroom curtain was partially detached from the drawstring and thus did not close completely. Bathroom water pressure was almost nil and never got beyond too cold to shower. Same as last time we visited. We will prefer to stay elsewhere unless landlord reassures us better water temperature. Closet needs hangers holding men,s trousers.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Great view and great location with casinos and restaurants in walking distance. Beach was an easy walk also.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Clean, nice staff, close to everything
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
This ocean view 1 bedroom condo was beautiful and spotless. The view of Condado from the 19th floor balcony was breathtaking. Check-in went smooth. The location is perfect. There are restaurants and shops within walking distance. The beach is literally across the street. The host was very accommodating and answered my emails in a timely fashion. I will definitely be back in the near future.
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Close to everything

Overall area was close to everything. Walking distance to all kinds of foods. Condo was good but it is on a noisey street so bring ear plugs. Great view of ocean.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Positives Great views. Very friendly service and staff Close to necessities Safe Could use a little improvement Bathroom could use a little renovation TV in main room
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2024
Vanha arvostelu

10/10 Loistava

great buy

stayed a week. apt is cozy & chick, convenient to all tourist attractions , excellent area. Owner is a young guy, very nice & helpful. I recommend it highly
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Exactly as promised — delightful!

The host was helpful, attentive, and responsive — offering a list of local restaurants and other information. Check-in was easy, and went exactly as promised. The apartment was very clean, comfortable, and nicely decorated with a lovely view and balcony from which to enjoy it.The kitchen had everything we could need, and the apartment had plenty of storage space. Definitely recommend and would stay again.
Yöpyi 14 yötä joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great trip

The unit was clean. A little small but fine for just the two of us. Easy walk to eat and the beach. No oven or washer or dryer which would have been nice.
Yöpyi 5 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location

My husband and I enjoyed our stay here. Check on process was clear and concise. Ocean views and easy access to main street in Condado Beach area. Public beach access less than 5 min walk and Immediate access to restaurants. Owner provided necessities for kitchen, bathroom and beach. Perfect size for 2.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Perfect Stay Before a Cruise

My SO and I stayed here for three nights prior to a cruise. The condo is very clean, bed is comfy (despite being a queen--but we dealt!), and pool area is amazing. The location is top notch. David, the property manager, is great to work with. We will definitely try to book with him again. Gold stars all the way around. Thank you.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Sisäänkirjautuminen, viestintä ja sijainti
Huonoa: Siisteys

Decent but not exceptional

Great location and generally quite clean but may be water leak from the bathroom sink as water was always on the floor by a left-side wall and evidence of light mold possible. Also the Roku TV was difficult to operate and no instructions available to help. Correct these issues and we would be glad to stay again. Very cooperative building staff.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location but bring ear plugs

Clean and in the middle of everything but that comes with a price. We thought the 19th floor wouldn’t get too much street noise, we were wrong. Other than the noise and unexpected electricity outage that lasted all day, we enjoyed our stay.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great view

Apartment was nice and clean with a minimalist modern feel. Balcony view was fantastic. We spent hours having coffee and cocktails out there. Would love to come back in 2020. Thanks also for the restaurant tips. Bebo's is my kind of place. David was communicative and responsive when we had questions.
Yöpyi 5 yötä marraskuussa 2019