Koko huoneisto

Modern Apartment 300m From the sea

Majoituspaikan Modern Apartment 300m From the sea valokuvagalleria

Moderni olohuone, jossa on litteänäyttöinen televisio, ruokapöytä tuoleineen, sohva, keittiöalue kaappeineen sekä liukuovi, joka johtaa ulkotilaan.
Parvekkeella on kaksi valkoista lepotuolia, pieni pöytä ja näkymä asuinalueelle, jossa on puita ja rakennuksia.
Useita kerroksia sisältävä rakennus, jossa on parvekkeita, pysäköintialue ja ympäröivää viheraluetta.
Huoneessa on kaksi sänkyä, ikkuna, jossa on verhot, ja kattovalaisin.
Parvekkeella on valkoinen pöytä ja tuolit, ja sieltä avautuu näkymä puihin ja kauempana sijaitsevaan rakennukseen.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Näkymä kaupungille

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Modern Apartment 300m From the sea

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Bibionen ranta
  • Modern Apartment 300m From the sea tarjoaa terassin ja paljon muuta.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
  • Ulkokalusteet, hissi ja savuttomat tilat

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa San Michele al Tagliamento. Punta Tagliamenton majakka ja Madonna dell’Angelon kirkko ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Luna Park Adriatico ja Parco Zoo Punta Verde. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Stadio Guido Teghil ja Arena Alpe Adria tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bibione
Bibione: näytä lisää huoneistoja
Kartta
San Michele al Tagliamento, VE

Lähettyvillä

  • Hiekkainen ranta, jossa vesi on kirkasta ja sinistä, muutama ihminen kävelee siellä, ja puissa ei ole lehtiä.
    Bibionen ranta
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Luna Park Adriatico
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Bibione Thermae
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Val Granden kansallispuisto
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Spiaggia di Pluton ranta
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Latisana-Lignano-Bibionen asema – 25 minuutin ajomatka
  • Trieste, Italia (TRS-Trieste – Friuli Venezia Giulia) – 58 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Nonna Uci
    5 min kävelymatka
  • Wunderbar RistoPizza
    6 min kävelymatka
  • Peperoncino
    7 min kävelymatka
  • Chiosco Acquario
    9 min kävelymatka
  • Astrabar
    2 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Modern Apartment 300m From the sea lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa. 50 EUR:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per majoitustila per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Modern Apartment 300m From the sea?

Pysäköintipaikkoja on rajoitettu määrä.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Apartment 300m From the sea sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Apartment 300m From the sea uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Modern Apartment 300m From the sea sijaitsee?

Mercaton aukio ja Bibionen ranta sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Luna Park Adriatico ja Bibione Thermae ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.