Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station
Stunning, recently renovated apartment in Sorrento, in the prime location of Sant'Agnello. Located on a quiet avenue just 500 m from the sea. It is 1.5 km from Sorrento. A train station is a five-minute walk away. Large open living and dining area, brand-new fully equipped kitchen, with a sofa bed, TV, and Wi-Fi. The master bedroom has a double bed, and the second bedroom has two single beds. The bathroom includes a shower, washing machine, and hair dryer. Air conditioning (heating and cooling) in every room. Nearby supermarket
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Keittiö
Astianpesukone
Liesi
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Bidee
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Televisio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Palosammutin
Yleistä
Yksikön koko: 80 neliömetri ä
Samankaltaisia majoituspaikkoja
Relais Kaora
Sant'Agnello
Relais Kaora
Sant'Agnello
Ilmainen Wi-Fi
Ilmastointi
Pysäköinti saatavilla
Siivous
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 61 arvostelua
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Uloskirjautumisohjeet
Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista henkilökohtaiset tavarat
Sammuta valot ja lukitse ovet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Tietoja alueesta
Huoneisto sijaitsee kohteessa Sant'Agnello. Pompejin arkeologinen puisto ja Pompeijin forum ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja joihinkin alueen aktiviteetteihin kuuluu Sorrenton huvivenesatama ja Positanon lauttalaituri. Villa Fiorentinon huvila ja Chiostro di San Francescon luostari ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Sant'Agnello
Napolin kansainvälinen lentokenttä (NAP) – 80 minuutin ajomatka
Ravintoloita
Il Ruttino
13 min kävelymatka
Bar Tourist
13 min kävelymatka
L'Approdo
9 min kävelymatka
Il Palmento
13 min kävelymatka
wine bar la galleria
13 min kävelymatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station lemmikkiystävällinen?
Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station?
Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Mihin aikaan majoituspaikan Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Missä Nice apartment in central area, 10 minutes from the train station sijaitsee?
Villa Fondi ja Napolinlahti sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Piazza Tasso ja Sorrenton ranta ovat myös 5 kilometrin päässä. Sant'Agnellon asema on 11 minuutin kävelymatkan päässä, ja S. Agnellon asema on 11 minuutin kävelymatkan päässä.