Koko loma-asunto

Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool

Majoituspaikan taso: 2.5

Majoituspaikan Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool valokuvagalleria

Ranta, jossa on kirkasta, matalaa vettä ja hiekkainen ranta.
Uima-allas, jonka syvyys on merkitty 3 jalan kohdalle, ja jonka ympärillä on aurinkotuoleja ja palmuja. Taustalla näkyy rakennus.
Tilava keittiö, jossa on tummat kaapit, keskellä oleva saareke jakkaroineen ja riippuvalaisimet.
Tilava keittiö, jossa on suuri keittiösaareke, ruokailutila puupöydällä sekä olohuone, jossa on sohva ja nojatuoleja.
Valkoinen, siirtomaatyylinen talo, jossa on katettu kuisti, palmuja ja tiilestä tehty polku.

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä158 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool

  • Loma-asunto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Alys Beach
  • Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Pääsy lähistöllä sijaitsevaan ulkouima-altaaseen
    • Savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Kaikki huoneet on yksilöllisesti kalustetun, ja niissä on käytettävissä sellaisia mukavuuksia kuin ilmastointi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 2 kylpyhuonetta, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut ja vessapaperit
    • Patiot ja lämmitys

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Pääsy lähistöllä sijaitsevaan ulkouima-altaaseen

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Ulkotilat

  • Patio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Ulkouima-allas (asiakkaille) lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä
Hotelli varaa oikeuden kieltäytyä tietyntyyppisistä ryhmä- tai juhlavarauksista, mukaan lukien polttarijuhlat.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee lähellä rantaa kohteessa Seagrove Beach. Alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Coleman Beach ja Alys Beach. Sundog Books ja Attycat's Arcade ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Santa Rosa Beach
Santa Rosa Beach: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
59 Eastern Lake Ct, Santa Rosa Beach, FL, 32459

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa on puinen kävelyreitti, hiekkadyynejä ja meri.
    Deer Lake State Park (luonnonpuisto)
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Ranta, jossa on kirkas, turkoosinsininen vesi, valkoista hiekkaa ja muutama aurinkovarjo.
    Seagrove Beach East
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Ilmakuva rannikkokaupungista, jossa on valkoisia taloja, ranta ja kirkas sininen taivas.
    Alys Beach
    8 min ajomatka - 5.9 km:n päässä
  • Perhe valkoisella hiekkarannalla, jossa vesi on kirkasta ja turkoosinsinistä ja taivas sininen.
    Coleman Beach
    9 min ajomatka - 5.9 km:n päässä
  • Eastern Lake
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches Intl.) – 46 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Idyll Hounds Brewing Company
    17 min ajomatka
  • The Big Chill 30A
    4 min ajomatka
  • Pickles
    8 min ajomatka
  • Old Florida Fish House
    7 min kävelymatka
  • The Perfect Pig
    3 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on pääsy ulkouima-altaaseen.

Onko Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool?

Pysäköintipaikkoja on rajoitettu määrä.

Mihin aikaan majoituspaikan Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Close to Dining & Shopping; 1-floor Cottage; Community Pool sijaitsee?

Eastern Lake on 0,4 kilometrin ja Coleman Beach on 5 kilometrin päässä tästä lomakoti. Deer Lake State Park (luonnonpuisto) ja Seagrove Beach East ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.