Koko loma-asunto

Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning

Majoituspaikan taso: 3

Majoituspaikan Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning valokuvagalleria

Katettu ulkoiluparveke, jossa on rottinkihuonekaluja ja josta on näkymä palmuille ja rakennuksille.
Moderni keittiö, jossa on integroidut kodinkoneet, ruokailutila ja portaat, jotka johtavat ylemmälle tasolle.
Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, keskellä oleva keittiösaareke ja ruokailutila, jossa on rottinkituolit.
Kiviseinäinen allasalue, jossa on istuimia.
Moderni keittiö, jossa on keskeinen saareke, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet ja riippuvalaisimet.

Koko koti

5 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta20 henkilöä167 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
Nykyinen hinta on 1 082 €
sisältää verot ja maksut
14.9.–15.9.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning

  • Loma-asunto, joka sijaitsee lähellä kohdetta South Padre Island Beach
  • Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa ulkotulisija ja puutarha. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ulkouima-allas
    • Grillejä ja savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Lämmitys ja kattotuulettimet
    • 4 kylpyhuonetta, joista löytyy sampoot
    • Yksityiset pihat, keittiöt ja jääkaapit

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo

Ulkotilat

  • Grilli
  • Piha
  • Puutarha
  • Ulkotulisija

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Kattotuuletin
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 2 viikkoa ennen saapumista
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Majoituspaikan rekisteröintinumero 2024-0162
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee lähellä rantaa. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Treasures of the Gulf Museum ja Port Isabel Historical Museum listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Long Island Village Golf Course ja South Padre Island Golf Club ovat hyviä kohteita. Gravity Park ja Sea Turtle Inc ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen South Padre Island
South Padre Island: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
119 East Red Snapper Street, South Padre Island, TX, 78597

Lähettyvillä

  • Hiekkainen ranta, jossa on kaatunut puu, aallot ja kirkas taivas.
    South Padre Island Beach
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Ranta, jossa on puinen kävelyreitti ja katettu alue, jossa on valaistus.
    Isla Blanca Beach
    7 min ajomatka - 5.3 km:n päässä
  • South Padre Island Community Center
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Gravity Park
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Isla Blanca Park (rantapuisto)
    6 min ajomatka - 4.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Brownsville, Texas (BRO-Brownsville-South Padre Islandin kansainvälinen lentokenttä) – 45 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Whataburger
    3 min kävelymatka
  • McDonald's
    4 min ajomatka
  • Louie's Backyard
    15 min kävelymatka
  • Longboard
    2 min ajomatka
  • Starbucks
    11 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning?

24.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning tulopäivälle 14.9.2026 ovat alkaen 1 082 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning sijaitsee?

South Padre Island Community Center ja South Padre Island Beach sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä lähellä rantaa sijaitsevasta loma-asunnosta. Gravity Park ja South Padren saaren lintu-ja luontokeskus ovat myös 5 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Padre Beach House 5 Bedroom Home by RedAwning – arvostelut