Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Madeira Beach Condo lähellä John's Passia

Majoituspaikan Madeira Beach Condo lähellä John's Passia valokuvagalleria

Uima-allas, jossa on poreallas, ja sen ympärillä on aidattu alue, jossa on aurinkotuoleja.
Makuuhuoneessa on sänky, kaksi yöpöytää, taulu ja ruukkukasvi.
Satamassa on useita laivoja, korkea kerrostalo, jossa on parvekkeita, ja taivas on kirkas.
Monikerroksinen hotelli, jossa on parvekkeet, tasakatto ja palmuilla koristeltu pysäköintialue.
Olohuoneessa on sohva, lasinen sohvapöytä sekä ruokailutila, jossa on pöytä ja tuolit.

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta5 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Madeira Beach Condo lähellä John's Passia

  • Ylellinen asunto vain kadun toisella puolella rannalta

    1 makuuhuone. Ja Den kanssa ikkuna, joka on muutettu toiseksi makuuhuoneeksi, jossa 2 erillistä vuodetta.

    Enyoy rentoutuminen ja nuorentaminen, kun kävelet pitkin kaunista rantaa
    Kuuluisa John's Pass on vain lyhyen kävelymatkan päässä asunnosta, jossa on Seaside-ostosmahdollisuuksia, ruokailu- ja viihdepaikkoja - tarjoaa vesiurheilu- ja delfiinitarkkailua sekä syvänmerenkalastusta

    samassa rakennuksessa on myös kuntosali ja spa

    täysin varustettu keittiö
    pesukone ja kuivausrumpu

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Ulkouima-allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Madeira Beach. Splash Harbour Water Park on suosittu nähtävyys, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa St. Petersburg - Clearwater Beaches ja Upham Beach. Treasure Island Fun Center ja Splash Island Water Park ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Madeira Beach
St. Petersburg - Clearwater: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Miami, FL

Lähettyvillä

  • Vaaleanpunainen hotelli, jonka taustalla näkyy ranta ja meri.
    St. Petersburg - Clearwater Beaches
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Rantavyöhyke, jossa on laiturissa olevia veneitä, laituri ja rakennuksia, joissa on kaupallisia kylttejä.
    John's Pass Village & Boardwalk
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Majakka rauhallisella rantaviivalla auringonlaskun aikaan.
    Hubbards Marina
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Auringonlasku meren yllä, aallot lyövät rantaan.
    St. Petersburg Municipal Beach at Treasure Island
    14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Madeira Beach
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • St. Petersburg, Florida (SPG-Albert Whitted) – 26 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Delosa's Pizza
    8 min kävelymatka
  • Hooters
    10 min kävelymatka
  • Sculley's Restaurant
    9 min kävelymatka
  • Bamboo Beach Bar & Grill
    6 min kävelymatka
  • Caddy's Madeira Beach
    12 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Madeira Beach Condo lähellä John's Passia uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas. Uima-allas on lämmitetty uima-allas.

Onko Madeira Beach Condo lähellä John's Passia lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Madeira Beach Condo lähellä John's Passia?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Madeira Beach Condo lähellä John's Passia sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Madeira Beach Condo lähellä John's Passia uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Madeira Beach Condo lähellä John's Passia sijaitsee?

Madeira Beach ja St. Petersburg - Clearwater Beaches sijaitsevat kivenheiton päässä tästä asuinrakennuksesta. John's Pass Village & Boardwalk sijaitsee 0,4 kilometrin päässä.

Madeira Beach Condo lähellä John's Passia – arvostelut

Arvostelut

Poikkeuksellisen hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 16 kautta 23 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 6 kautta 23 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 23 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 23 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 23 arvostelua

9,4

Siisteys

9,8

Sijainti

9,0

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Rae J.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
The pool and location was great. Our accommodations were great. Under the beds were very dusty when we were looking for a sock
Yöpyi 9 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Cathy B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Everything was good
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Aneta K.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great views and location

Great stay at this place
Yöpyi 5 yötä joulukuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

bevin

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Great location !
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Brad M.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

2024 New Years Beach Trip

Great spot 4 years running for us. Easy beach access & walk to shops / restaurants!
Yöpyi 9 yötä joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Bailey O.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

madeira bay resort stay

Amazing location , comfy beds and sofas, clean bathrooms , nice balcony
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2020
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Marilou G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Last minute great find!

Great location! Had a wonderful long weekend! We’d love to stay here again!
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Lance J.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great Florida get away with beautiful access to beaches!

This was a great condo! The location is ideal and close to the beach! The property itself is in good condition and was very clean upon checkin. Beds were comfortable! We will be back!
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Mary Lou L.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Excellent property and location

This is the third time we rented this property and we will be going back. Absolutely great location and wonderful property! Love it there and love Madeira Beach!
Yöpyi 20 yötä helmikuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Malcolm F.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

perfect location

The condo was clean, spacious and had everything needed for 2 adults. Sun on the balcony in the evening was great! Only negative point was the noise from the road but not an issue.
Yöpyi 14 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Gregory B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Excellent room and location

We’ve stayed at Madeira Bay Resort several times. We’ve been happy with every stay. This one was no different. The room was as advertised. Clean and well kept. Great location and convenient to the beach as well as kids restaurants and amenities. Great pool as well for when the kids get tired of the beach. I highly recommend this resort and this particular unit.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jamie B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location

Condo is a good size. On the corner so nice and quiet. The beach access is across the street. Great pool. Lots of restraunts to walk to. Grocery store only a few minutes away. The kitchen has everything you need. The only thing we thought was a negative was the bed. It was to firm for us. So if you like a firm bed this is a great place to stay.
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Pat E.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Monthly rental

Condo was in a great location but very noisy with all the traffic. Corner unit on Gulf Blvd was very noisy. Traffic late at night and motorcycle leaving each morning at 7:10 am followed by garbage truck at 7:30. The balcony sliding glass door didn’t lock so it may have helped if we could have locked the door. Also, pool was very crowded- too small to accommodate two resort buildings.
Yöpyi 28 yötä tammikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Janice

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
The room was nice. Clean. Perfect for two people. Had everything we needed. The pool and hot tub were nice. The unit did not have much of a view-other than the street below. We did receive a notice on our door one evening that the unit was up for tax sale within a couple of weeks of our stay, which was somewhat concerning. For the most of our 2 week stay, we saw very few people there.
Yöpyi 13 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Ross S.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Spring Break

Nice place for a stay with kids. Walking distance to alot of fun stuff.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Andrew R.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Awesome location and unit

Great place to stay. Safe and secure. Beach access across street with road crossing light. Johns Pass is a very short walk. Awesome vacation spot. I would stay here again for sure.
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Kathie B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Comfortable and roomy

Pleasant
Yöpyi 28 yötä helmikuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Mary Lou L.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Wonderful

Madeira Beach was awesome and the condo was great!
Yöpyi 28 yötä tammikuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Jim M.

Hyvää: Sisäänkirjautuminen ja sijainti
Huonoa: Viestintä

Madeira Bay Resort #316

Much smaller than it showed in the pictures. The second bedroom was tiny with barely any room to move about and had NO closet. It was designed to be a small room or den.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2020