Koko huoneisto

Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy

Majoituspaikan Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy valokuvagalleria

Ruokailutila, jossa on vihreä kaappi, pöytä, tuolit ja ruukkukasvi.
Moderni keittiö, jossa on marmorinen työtaso, ruokapöytä ja kukkapuvukankaalla verhoiltu sohva.
Makuuhuoneessa on sänky, yöpöytä, peili, taulu ja seinälle asennettu ilmastointilaite.
Portilla varustettu sisäänkäynti rakennukseen, jossa on selvästi näkyvissä ovi ja osoitetta ilmaiseva numerokilpi.
Käytävän lattia on valkoisilla laatoilla, siellä on vihreä maljakko ja hyllyllä radio.

Suositut palvelut/mukavuudet

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy

  • Huoneisto
  • Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Santa Lucia. Madonna delle Lacrime (pyhättö) ja Catacombs of St. John (katakombit) ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Technopark Archimedes ja Arkimedeion-museo. Syrakusan merimuseo ja Aretusa Park ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Syrakusa
Syrakusa: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Syracuse, Sicily

Lähettyvillä

  • Muinaiset rauniot, kyltti, jossa lukee ”Tempio di Apollo”, ja mies, joka tarkkailee paikkaa.
    Apollon temppeli
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Rannikkokaupunki, jossa rakennukset reunustavat rantaviivaa, taivas on kirkkaan sininen ja meri tyyni.
    Lungomare di Ortigian rantakatu
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Museo Archeologico Regionale Paolo Orsi (museo)
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Madonna delle Lacrime (pyhättö)
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Porto Piccolo
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Syrakusan asema – 13 minuutin kävelymatka
  • Catania (CTA-Catania–Fontanarossa) – 51 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Bar Teocrito
    6 min kävelymatka
  • Cafè San Giovanni Sicily
    8 min kävelymatka
  • Antica caffetteria
    6 min kävelymatka
  • Café Story
    2 min kävelymatka
  • Caffè Viola
    6 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Dinologo Modern Flat by Wonderful Italy sijaitsee?

Madonna delle Lacrime (pyhättö), Museo del Papiro ja Museo Archeologico Regionale Paolo Orsi (museo) sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Basilica Santa Lucia al Sepolcro ja Piazza Santa Lucia ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä. Syrakusan asema sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä.