Hotel Europa Taranto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Nykyinen hinta on 128 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Deluxe-huone, 1 keskisuuri parisänky

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe-huone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Exclusive-huone, parveke, merinäköala

9,0 kautta 10
Upea
(7 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky

Classic-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Classic-ullakkohuoneisto

  • 2 makuuhuonetta
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Hotel Europa Taranto sijaitsee kaupungin keskustassa. Girevolen silta ja Castello Aragonese ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Joonianmeri ja Gandolinlahden ranta. Taranton arkeologinen museo ja San Cataldon katedraali ovat kaksi muuta paikkaa, joissa kannattaa vierailla. Rentoudu kuumissa lähteissä lähistöllä, tai nauti ulkoilma-aktiviteeteista, joihin kuuluu vaellus-/pyöräilyreitit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Taranto
Kartta
Via Roma 2, Taranto, TA, 74123

Lähettyvillä

  • Silta joen yllä, taustalla historiallinen rakennus.
    Girevolen silta
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Historiallinen linna, jonka ympärillä on vallihauta, ja jossa on vehreät puutarhat sekä upea näkymä merelle.
    Castello Aragonese
    7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Historiallinen kirkko, jossa on keskeinen kupoli ja patsaita, ja sen ympärillä on rakennuksia ja parkissa olevia autoja.
    San Cataldon katedraali
    7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Taranton arkeologinen museo
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Hallituksen palatsi
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Taranton asema – 10 minuutin ajomatka
  • Brindisi (BDS-Brindisi Papola Casale) – 66 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Baroné
    3 min kävelymatka
  • Bar Pasticceria Mythos
    4 min kävelymatka
  • Tabir
    6 min kävelymatka
  • Restaurante Passione
    3 min kävelymatka
  • 400 Gradi Pizzeria
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Europa Taranto

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Joonianmeri
  • Lähellä kohteita Taranton arkeologinen museo ja Girevolen silta sijaitseva Hotel Europa Taranto tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, joihin kuuluu muun muassa ilmainen täysi aamiainen, kahvila ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Umberto I on paikan päällä sijaitseva ravintola, jossa voit nauttia aterioita. Ilmainen Wi-Fi huoneessa on kaikkien asiakkaiden käytössä. Saatavilla oleviin palveluihin/mukavuuksiin kuuluu myös baari ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Limusiini- / town car -palvelu, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta
    • Kiertoajelu-/lippupalvelu, tallelokero vastaanotossa ja matkatavarasäilytys
    • Savuttomat tilat, hissi ja televisio aulassa
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Hotel Europa Taranto kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa tyynyvalikoimat ja ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja kylpytakit.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Bideet, hiustenkuivaajat ja sampoot
    • 32-tuumainen taulutelevisio, josta löytyy kaapelikanavat
    • Taidetarvikkeita, lämmitys ja päivittäinen siivous

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella (EUR 25 per päivä); varaus vaaditaan
  • Pysäköinti kadulla saatavilla
  • Rantakuljetukset (lisämaksusta)
  • Linja-autoasemakuljetukset (lisämaksusta)
  • Risteilyterminaalikuljetukset (lisämaksusta)
  • Limusiini- / town car -palvelu
  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja
  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen täysi aamiainen saatavilla klo 7.00–10.00 arkipäivisin ja klo 7.30–10.30 viikonloppuisin
  • Baari/aulabaari
  • Kahvila
  • Pariskunnille tarkoitettu / yksityinen illallinen
  • Ravintola

Paikan päällä olevat ravintolat

  • Umberto I

Tekemistä

  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Ympäri vuorokauden avoinna oleva kuntosali

Perheystävällinen

  • Lastenrattaat
  • Taidetarvikkeita

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Tallelokero vastaanottotiskillä
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kosinta-/romantiikkapaketit
  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Laukunkantaja
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Esteettömät linja-autoasemakuljetukset
  • Hissi (85 senttimetriä leveä ovi)
  • Portaaton kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
  • Pyörätuolille soveltuva kuntosali
  • Pyörätuolille soveltuva ravintola
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva yleinen WC
  • Pääsy pyörätuolilla (mahdollisia rajoituksia)

Muuta

  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Tyynyvalikoima
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpytakit
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Tohvelit
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • 32–tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Minibaari

Muuta

  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Puhelin

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset risteilyterminaalilta ja linja-autoasemalta. Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 72 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikkaan autolla ajavien asiakkaiden tulee ottaa tähän majoituspaikkaan yhteyttä etukäteen (esim. reittiohjeita varten)
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

Lemmikit sallitaan 15 EUR:n suuruisesta lisämaksusta per lemmikki per päivä. Lisäksi veloitetaan kertaluonteinen 30 EUR:n suuruinen siivousmaksu.
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Ruoka- ja vesikulhot käytettävissä

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Vauvansänkyjä on saatavilla 15 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä

Maksutavat

  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.11.–30.4. välisenä aikana 2.50 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 4 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.5.–31.10. välisenä aikana 3.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 4 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 25 EUR per päivä (500 metrin päässä)
  • Lemmikit: 30 EUR per lemmikki ja lisäksi 15 EUR:n suuruinen kertaluonteinen siivousmaksu
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Vauvansänky: 15 EUR per päivä

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT073027A100076802
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Usein kysytyt kysymykset

Onko Hotel Europa Taranto lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa. 15 EUR:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per päivä. 30 EUR:n suuruinen siivousmaksu veloitetaan myös. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Hotel Europa Taranto?

19.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Hotel Europa Taranto tulopäivälle 21.10.2026 ovat alkaen 128 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Hotel Europa Taranto?

Pysäköintipaikkoja on rajoitettu määrä.

Mihin aikaan majoituspaikan Hotel Europa Taranto sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Hotel Europa Taranto uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Hotel Europa Taranto sijaitsee?

Joonianmeri, Taranton arkeologinen museo ja Girevolen silta sijaitsevat muutaman askeleen päässä tästä hotellista. Castello Aragonese ja San Cataldon katedraali ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä. Taranton asema sijaitsee 24 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Hotel Europa Taranto – arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

9,8

Siisteys

9,2

Palvelut/mukavuudet

9,8

Henkilökunta ja palvelu

9,2

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 58 kautta 75 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 12 kautta 75 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 5 kautta 75 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 75 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 75 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Good hotel
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Mycket trevlig personal och bra rum.
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hotel muito bom, tudo perfeito
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
merveilleusement situé, l'hotel europa ne mérite que des éloges. Tout est parfait, le petit déjeuner (en face de la mer!) est somptueux...et l'équipe ne mérite que des compliments pour leur gentillesse, leur disponibilité et leurs conseils (merci Marcello!)
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Simply an excellent place to stay if you are visiting old town Taranto
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
If one is going to Taranto then I highly recommend staying at Hotel Europa. It is brilliantly placed, has extremely comfortable rooms, an excellent breakfast and the staff go out of their way to make your stay enjoyable. We had a wonderful stay.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Good breakfast, nice and big room, polite staff - everiting was good. Taranto is very nice town with good tratorias, we had a nice time.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Staff were very helpful and informative. Very nice breakfast.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Amazing staff. I stayed three weeks for work. They even opened up breakfast for me and my co-workers early so we could get food before work.
Yöpyi 18 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
On a pu apprécier les infrastructures de l'hôtel et l'hospitalité. Les chambres arrières n'étaient malheureusement pas Deluxe et plutôt sombres.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Perfecto The staff was wonderful…. I enjoyed my stay there tremendously 😊
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hotel muito bem localizado. Pessoal da recepção e restaurante muito cortes e eficientes
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Very friendly staff, an exceptionally good breakfast, and a prime location, highly recommended.
Yöpyi 4 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Acomodação confortável, localização excelente, toda a equipe de funcionários muito simpática e prestativa, em especial Valentina ! Café da manhã variado, fresco e saboroso.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Localização excelente. Recepção e restaurantes ótimos. Quarto precisando de atualização
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
eccelente in tutto
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
This hotel is ideally located in the centre of Taranto. Stopped 2 nights and was not disappointed with this gritty city and lovely hotel.The staff were excellent and the hotel is excellent too.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Good service. Exellent service.
Yöpyi 6 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent hôtel très bien situé. Très belle chambre avec vue sur la ville et la baie. Petit-déjeuner buffet avec un choix fantastique. Personnel souriant et aux petits soins aussi bien à l'accueil qu'au restaurant. Le stationnement dans la rue est payant.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent location. The breakfast was the best of all the hotels that we've been to.
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent hotel. Nice view to the ponte girevole. Very good services and personal attention. Excellent breakfast. Clean room with a lot of details. Recomended 100%.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Hotel in pieno centro cn stanze ampie e ben curate. Panorama strepitoso sul mare. Personale gentilissimo. Ottima colazione
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This hotel is well located close to the bridge between the old and new towns. It offers a great breakfast and spacious rooms. Ours had a view of the Mare piccolo. The very friendly staff helped us with car parking and were very attentive to our needs. We chose Taranto as a base to visit other towns but didn't venture away because we loved spending time here. Restaurants are plentiful and the main shopping strip is a five minute walk away. The museum and the Castle are equally close.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Camera pulita e molto spaziosa, personale gentilissimo e colazione molto abbondante.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Quarto e café da manhã maravilhosos, com funcionários muito delicados e atenciosos. Muito superior aos cinco estrelas que nos hospedamos nesta viagem
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2025