Yksityinen majoittaja

EXECUTIROOMS Veracruz

Majoituspaikan taso: 2.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Siivous
Nykyinen hinta on 64 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Standard-huone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(2 arvostelua)
  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Premium-huone, 1 suuri parisänky

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(3 arvostelua)
  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen deluxe-huone

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

EXECUTIROOMS Veracruz sijaitsee kohteessa Malecónin rantalaituri huvielämän keskuksessa ja lähellä rantaa. Museo Agustín Lara ja Veracruz-sataman rakentamisen satavuotisjuhlan veistoskokonaisuus ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Mocambon ranta ja Veracruzanon kansallinen meripuisto listallesi. Veracruzin vahamuseo ja Museo Histórico Naval ovat myös vierailun arvoisia. Majoituspaikan lähistöllä voit muun muassa snorklata ja kalastaa. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Veracruz
Kartta
Gabriel Garzón Cossa, 37 Fracc Reforma, Veracruz, Ver., 91919

Lähettyvillä

  • Akvaario, jossa on suuria altaita, vedenalaisia näköalapaikkoja ja valaistuja kalojen esittelyalueita.
    Acuario de Veracruz (meriakvaario)
    8 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Martin ranta
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Villa del Marin ranta
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Estadio Universitario Beto Avila
    14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Benito Juárezin auditorio
    4 min ajomatka - 1.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Veracruzin keskusrautatieasema – 13 minuutin ajomatka
  • Veracruz, Veracruz (VER-General Heriberto Jaran kansainvälinen lentoasema) – 25 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • El Gaucho
    7 min kävelymatka
  • Gran Café de la Parroquia
    2 min kävelymatka
  • Volador
    11 min kävelymatka
  • McDonald's
    11 min kävelymatka
  • Café El Alba
    9 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

EXECUTIROOMS Veracruz

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Veracruzin satama
  • Kohteen Plaza Las Américas -ostoskeskus lähettyvillä sijaitseva EXECUTIROOMS Veracruz tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Express-uloskirjautuminen ja express-sisäänkirjautuminen
  • Huoneiden varustelu
  • Kaikki huoneet on yksilöllisesti kalustetun, ja niiden tarjoamiin mukavuuksiin kuuluvat ylelliset vuodevaatteet ja tyynyvalikoimat sekä myös kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmastointi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Egyptinpuuvillaiset lakanat ja untuvapeitot
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy designer-hygieniatuotteet ja suihkut
    • 32-tuumainen älytelevisio, josta löytyy korkealuokkaiset kanavat
    • Vaatekaapit/komerot, vedenkeittimet ja päivittäinen siivous

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Mukavuudet

  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Ei hissiä
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Laattalattia huoneessa
  • Luiska pääsisäänkäynnillä
  • Pyörätuoleja paikan päällä
  • Pääsy pyörätuolilla (mahdollisia rajoituksia)

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Egyptinpuuvillaiset lakanat
  • Tyynyvalikoima
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • Designer-hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja (pyynnöstä)
  • Kylpytakit
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • 32−tuumainen älytelevisio ja premium-kaapelikanavat

Ruoka ja juoma

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Minibaari
  • Ravintolaoppaita
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi
  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Työpöytä
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.30
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 9.00–22.00
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen
Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus Whats App ennen sisäänkirjautumista
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti, turvalokero

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita (avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja)

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Usein kysytyt kysymykset

Onko EXECUTIROOMS Veracruz lemmikkiystävällinen?

Ei, ainoastaan avutajaeläimet ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa EXECUTIROOMS Veracruz?

26.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa EXECUTIROOMS Veracruz tulopäivälle 6.9.2026 ovat alkaen 64 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa EXECUTIROOMS Veracruz?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan EXECUTIROOMS Veracruz sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.

Mihin aikaan majoituspaikan EXECUTIROOMS Veracruz uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.30.

Missä EXECUTIROOMS Veracruz sijaitsee?

Martin ranta on 0,2 kilometrin ja Veracruzin satama on 3,6 kilometrin päässä tästä hotellista. Veracruzanon kansallinen meripuisto ja Villa del Marin ranta ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.