Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Aasian talo telakan sydämessä

Majoituspaikan Aasian talo telakan sydämessä valokuvagalleria

Ranta, jossa on riveittäin vihreitä aurinkotuoleja ja -varjoja, hiekkaranta ja kirkas, sininen taivas.
Rakennuksen julkisivu, jossa on puuovi, ikkuna, jossa on sälekaihtimet, ja valkoinen markiisi.
Hotellihuone, jossa on sänky, työpöytä, tuoli, televisio ja ikkuna.
Kompakti oleskelutila, jossa on sohva, pieni pöytä, peili ja vaatekaappi.
Moderni keittiö, jossa on tummat kaapit, keskellä sijaitseva saareke baarijakkaroiden kanssa sekä sisäänrakennettu uuni.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Aasian talo telakan sydämessä

  • riippumaton huoneisto, 38 neliömetriä, oma sisäänkäynti pohjakerroksessa, koostuu olohuoneesta, keittiöstä, makuuhuoneesta ja kylpyhuoneesta.
    Varustettu kaikella mitä tarvitset, kuten ilmastointi, silitysrauta, pesukone, hiustenkuivaaja, astianpesukone.
    Sijaitsee laiturin sydämessä, lähellä merta, satama, kävelykatu, mäntymetsä ja ilmainen pysäköintialue 50 metrin päässä. .

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Tämä majoituspaikka ei salli lapsia

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT046033C2QIMK73BV

Lisämaininnat

Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Viareggio. Huomionarvoisiin maamerkkeihin kuuluu Kalteva torni, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Viareggion ranta ja Forte dei Marmin uimaranta. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Arena Garibaldi ja San Rossoren ravirata tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Viareggio
Viareggio: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Viareggio, Tuscany

Lähettyvillä

  • Hämärtyvässä illassa rakennuksilla reunustettu katu, jossa on valaistuja kylttejä ja palmuilla reunustettu kävelyreitti.
    Passeggiata di Viareggio
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Sisätilojen käytävä, jossa on holvatut katot, laatoitetut lattiat ja kaksi esitystaulua, joissa on informatiivisia julisteita.
    Villa Paolina (rakennus)
    10 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Ranta, jossa on sinisiä aurinkovarjoja ja rantatuoleja, lippu ja taustalla näkyviä rakennuksia.
    Viareggion ranta
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Viareggion satama
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Vapaa ranta
    18 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Viareggion asema – 3 minuutin ajomatka
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) – 32 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Club Nautico
    8 min kävelymatka
  • Caffe'argentina
    7 min kävelymatka
  • Barbana Caffe
    10 min kävelymatka
  • Pasticceria Lombardo
    3 min kävelymatka
  • Osteria Del Pesce
    8 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Aasian talo telakan sydämessä lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Aasian talo telakan sydämessä sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Aasian talo telakan sydämessä uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Aasian talo telakan sydämessä sijaitsee?

Itäinen mäntymetsä ja Viareggion ranta sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä loma-asunnosta. Merimuseo ja Viareggion satama ovat myös 5 minuutin kävelymatkan päässä. Viareggion asema sijaitsee 21 minuutin kävelymatkan päässä.

Aasian talo telakan sydämessä – arvostelut