Koko loma-asunto

Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA

Majoituspaikan Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA valokuvagalleria

Olohuoneessa on valkoinen takka, puinen tv-taso ja kuviollinen matto lattialla.
Veranta, jossa on kaksi keinutuolia ja pieni pöytä, valkoiseksi maalattu julkisivu ja ikkuna, jossa on koristeellinen ristikko.
Portaat, joissa on mustat kaitepylväät ja puinen käsijohde, sekä musta penkki portaiden alaosassa.
Huoneessa on valkoisella kankaalla verhoiltu sohva, puinen sohvapöytä, suuri koristeellinen peili, puinen tuoli ja kattokruunu.
Keittiössä on valkoiset kaapit, marmoritaso sekä puiset hyllyt, joilla on astioita ja laseja.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
Nykyinen hinta on 391 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA

  • The Dogwood House is located in the town of Victoria, walking distance to several shops and restaurants and just 3 miles away from Waverly Estate wedding venue. It offers chic & cozy accommodations for a group of friends or family. The house consists of 4 BR & 2 full bathrooms. There are 3 queen beds and 1 twin bed with a twin trundle. The house has a fully stocked kitchen, several sitting rooms, and outdoor space.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Victoria. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Crewe Railroad Museum ja Robert Thomas Carriage Museum listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, The Adventure Park at Sandy River Retreat ja South Hill Country Club (golfkeskus) ovat hyviä kohteita. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen No Limits Skydiving tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Poplar Hill Wedding and Events Venue. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Victoria
Victoria: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Victoria, VA

Lähettyvillä

  • Ilmakuva yliopiston kampuksesta, jossa on punakattoisia rakennuksia, vihreitä nurmikoita ja ympäröivä metsäalue.
    Longwood University (yliopisto)
    43 min ajomatka - 60.2 km:n päässä
  • Nottoway Falls
    9 min ajomatka - 11.2 km:n päässä
  • Robert Thomas Carriage Museum
    26 min ajomatka - 38.9 km:n päässä
  • Twin Lakes State Park
    27 min ajomatka - 35.3 km:n päässä
  • Poplar Hill Wedding and Events Venue
    29 min ajomatka - 41.7 km:n päässä

Ravintoloita

  • China Wok
    3 min kävelymatka
  • Marro's Italian Restaurant
    10 min ajomatka
  • Simona’s
    4 min kävelymatka
  • Timmy's Grocery
    2 min ajomatka
  • Subway
    9 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii koirat (korkeintaan 1).

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA?

25.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA tulopäivälle 26.10.2026 ovat alkaen 391 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA sijaitsee?

No Limits Skydiving on 6,9 kilometrin ja Nottoway Falls on 9,4 kilometrin päässä tästä lomakoti. Crewe Railroad Museum ja Whittle's Mill Historic Site and Park ovat myös 32 kilometrin päässä.

Arvostelut

Beautiful 4 Bedroom, 2 Bath Home in Victoria, VA – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026