Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers!
If you're dreaming of beach days or tee times, this charming home nestled right beside the 8th hole has you covered. Just a breezy walk or quick golf cart ride to the beach, your perfect Edisto Escape awaits!
~ Safe walkable gated community ~ 0.9 miles to the beach ~ Fully outfitted kitchen ~ Cargo elevator = easy load in! ~ Complimentary beach cruisers + kid scooters! ~ Gorgeous views from patio ~ Professional clean after every stay ~ Friendly cancellation policy ~ Easy drive to all the best eats/shops
This beautiful home sits right on the fairway with stunning views of the 8th green and scenic lagoon. Located in the gated Wyndham Ocean Ridge community, it's just a quick walk or bike ride to the beach and packed with thoughtful touches to make your stay extra special.
*Bright & Spacious* Enjoy an open living, dining, and kitchen layout with vaulted ceilings, tall windows, hardwood floors, and a cozy fireplace.
*Fully Updated Kitchen* Features everything you need to cook like you never left home—great for meals in or takeout nights.
*Comfortable Bedrooms* Primary suite (KING bed) with double vanities and a custom walk-in shower. Two additional guest rooms (1 KING + 1 QUEEN) on the opposite side provide privacy, plus a shared full bath.
*Relaxing Sunroom & Deck* Unwind in the bright sunroom or step out onto the deck to enjoy lagoon and golf course views.
*Easy Parking & Storage* Spacious driveway, generous storage, and a cargo lift make arrival and gear loading simple.
Please note: Guests are not allowed to bring their own golf cart unfortunately. The golf cart at the home is for owner use only. Edisto Island has strict regulations on golf cart use. There are many reputable golf rental companies on the island you may rent from.
Optional access to Wyndham’s pools, tennis, and more (with amenity pass). Perfect for beach days, bike rides, and relaxing golf course getaways.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Rantapyyhkeet
Uima-altaat/kylpylä
Lämmitetty allas
Poreallas
Sisäuima-allas
Ulkouima-allas
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittiösaareke
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Tehosekoitin
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Olohuone
Ruokapöytä
Takka
Viihdetarjonta
Kirjoja
Pelejä
Älytelevisio
Ulkotilat
Grilli
Parveke
Puutarha
Puutarhakalusteet
Ulkotulisija
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
2 lemmikkiä yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Majoittajan kommentti:
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Sijainti
Golfkentän vieressä
Tekemistä
Golf
Kajakki
Lämmitetty allas
Polkupyöriä
Pöytätennis
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Talon säännöt
1. Absolutely no smoking/vaping inside the house or anywhere on property or you will incur a $500 penalty. 2.
Please list the correct number of guests. Any unreported guests will incur a $100 fee per guest per night. 3. Check out is at 11 a.m..
If you need more time, please ask ahead of time. Any late check out fee will result in an additional day rate being added to your bill. 4.
Lemmikit
Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ja kissat ovat tervetulleita
Korkeintaan 2 lemmikkiä
Majoittajan kommentti: Pets are allowed at this property
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
No smoking allowed at this property
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tietoja alueesta
Lomakoti sijaitsee kohteessa Edisto Beach golfkentän vieressä ja lähellä rantaa. Ocean Point Golf Course ja Bohicket Marina ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat The Resort Shop ja USCB Center for the Arts. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Edisto Island
Hilton Head Island, Etelä-Carolina (HHH) – 142 minuutin ajomatka
Ravintoloita
Coots At The Pier
7 min ajomatka
Whaley's Bar and Restaurant
4 min ajomatka
McConkey's Jungle Shack
7 min ajomatka
Pros & Cons
5 min kävelymatka
Pressley's at the Marina
9 min kävelymatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers! uima-allas?
Kyllä, tässä majoituspaikassa on sisäuima-allas ja ulkouima-allas. Uima-allas on lämmitetty uima-allas.
Onko Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers! lemmikkiystävällinen?
Kyllä, tämä majoituspaikka sallii kissat ja koirat (korkeintaan 2).
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers!?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Mihin aikaan majoituspaikan Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers! sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers! uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Missä Sweet Tee~Edisto Beach Access~3BR on Golf Course~Complimentary Beach Cruisers! sijaitsee?
Edisto Beach State Park on 2,1 kilometrin ja Botany Bay Plantation Heritage Preserve and Wildlife Management Area on 12,9 kilometrin päässä tästä golfin pelaamiseen soveltuvasta lomakoti.
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
9,6
Siisteys
10
Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 5 arvostelua
10–Loistava
5
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 5 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
tristan h.
17.5.2026
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Wonderful house. House was beautiful and clean on the inside. It has the perfect living room for watching movies after a day at the beach.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Kevin M.
14.12.2025
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
The house was fantastic! Love the layout and amenities. Host was helpful with any questions we had.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Ben L.
16.4.2026
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
The place was great all around. It was quiet, very well decorated, and well equipped. Having the bikes was an incredible bonus!
Yöpyi 6 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
duane o.
4.4.2026
Yöpyi 5 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Melanie O.
20.7.2025
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja sijainti