Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23

Majoituspaikan SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 valokuvagalleria

Oleskelualue
Ruokailu
Oleskelualue
Patiolla on kaksi pehmustettua tuolia, lasipöytä, jossa on ruukkuistutettu kasvi, sekä riipputuoli, jossa on myös pehmuste.
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23

  • Luxe 2 bed/1 bath Apartment Prime location, kingsize bed. full kitchen, private laundry room, natural oak floors, Beautiful open private balcony, Air conditioned and heated each room. The speedy WiFi internet connects multiple devices. Free parking space. Private entrances with digital door lock for self-check-in. Close to Old Town Pasadena and the Rose Bowl. Short 5 mins. 10 mins, 15 min drive to Downtown L A. Quick and easy Fwy access:10, 710, 210, &110. We hire a professional cleaning team.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 23 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vähintään 18-vuotiaan aikuisen on otettava täysi vastuu varauksesta.
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ja kissat ovat tervetulleita
Korkeintaan 2 (korkeintaan 23 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa South Pasadena. Walt Disney Concert Hall ja Hollywood Bowl ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja muihin alueen huomionarvoisiin maamerkkeihin kuuluu Rose Bowl Stadium ja Griffithin observatorio. Osallistu tapahtumaan tai käy katsomassa peliä kohteessa Dodger-stadion. Los Angelesin eläintarha kannattaa ehdottomasti lisätä myös vierailulistalle. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen South Pasadena
Los Angeles: näytä lisää huoneistoja
Kartta
South Pasadena, CA

Lähettyvillä

  • Kaupungin siluetti auringonlaskun aikaan, ja sen keskellä suuri stadion, jonka ympärillä on parkkipaikkoja ja puita.
    Dodger-stadion
    19 min ajomatka - 13.7 km:n päässä
  • Regal Edwards Alhambra Renaissance
    3 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
  • Rioni
    4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Happy Feet Massage
    4 min ajomatka - 3.4 km:n päässä
  • Fremont Centre Theatre
    5 min ajomatka - 3.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Pasadenan asema – 6 minuutin ajomatka
  • Fillmoren asema – 5 minuutin ajomatka
  • Burbank, Kalifornia (BUR-Hollywood Burbank) – 41 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • In-N-Out Burger
    8 min kävelymatka
  • 7 Leaves Cafe
    3 min ajomatka
  • 7-Eleven
    8 min kävelymatka
  • Starbucks
    20 min kävelymatka
  • Panda Express
    2 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii kissat ja koirat (korkeintaan 2). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 23 kg.

Mihin aikaan majoituspaikan SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 sijaitsee?

San Gabriel Mission on 4,4 kilometrin ja California Institute of Technology (yliopisto) on 4,6 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Rose Bowl Stadium ja Pasadena Convention Center ovat myös 10 kilometrin päässä.

SP20 LUXE 2Bedroom /1Bathroom Apartment Prime location King-bed ! SP23 – arvostelut