Koko loma-asunto

Dream Home Prime Location Themed Bedrooms

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Dream Home Prime Location Themed Bedrooms valokuvagalleria

Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, keskellä oleva keittiösaareke sekä ruokailutila, jossa on pitkä pöytä ja tuolit.
Huone
Moderni keittiö, jossa on keskeinen saareke, ruokailutila sohvan ja tuolien kera sekä olohuone, jossa on televisio ja istuimia.
Moderni olohuone, jossa on sohva, sohvapöytä ja tuoleja. Olohuoneen yhteydessä on ruokailutila, jossa on pöytä ja tuoleja. Suuret ikkunat avautuvat näkymään, josta voi ihailla palmuja ja aitaa.
Uima-allas, jonka ympärillä on kivetty terassi, ja terassilla on puisia tuoleja ja pöytä.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Dream Home Prime Location Themed Bedrooms

  • Huvila, joka sijaitsee lähellä kohdetta Mystic Dunes Golf Club
  • Dream Home Prime Location Themed Bedrooms tarjoaa puutarhan ja paljon muuta.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
  • Uima-allas

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee kohteessa Kissimmee. Mystic Dunes Golf Club ja Reunion Resort Golf Course ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja shoppailusta kiinnostuneiden kannattaa lisätä Flamingo Crossings Town Center ja Vanhakaupunki listalleen. Walt Disney World® Resort ja Disney's Hollywood Studios® ovat vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Kissimmee
Orlando: näytä lisää huviloita
Kartta
Kissimmee, FL

Lähettyvillä

  • Golfkenttä, jossa on hiekkabunkkereita, puita ja lipunvarsi.
    Mystic Dunes Golf Club
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Vuori, jossa on hiihtohissi, järvi ja puita.
    Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    11 min ajomatka - 10.1 km:n päässä
  • Sinivalkoisesti koristeltu kuumailmapallo, tiilestä rakennettu torni ja palmuja.
    Disney Springs™
    15 min ajomatka - 18.0 km:n päässä
  • Lohikäärme, jonka päässä on vihreä jalokivi, ja taustalla sininen linna.
    Magic Kingdom® Park
    16 min ajomatka - 18.0 km:n päässä
  • Suuri sininen maapallo, jossa on kultaisin kirjaimin sana ”UNIVERSAL”.
    Universal Studios Florida™
    26 min ajomatka - 34.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Kissimmeen asema – 27 minuutin ajomatka
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 24 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    5 min ajomatka
  • Starbucks
    4 min ajomatka
  • Del Taco
    5 min ajomatka
  • IHOP
    5 min ajomatka
  • Buffalo Wild Wings
    4 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Dream Home Prime Location Themed Bedrooms uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Onko Dream Home Prime Location Themed Bedrooms lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Dream Home Prime Location Themed Bedrooms sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Dream Home Prime Location Themed Bedrooms uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Dream Home Prime Location Themed Bedrooms sijaitsee?

Mystic Dunes Golf Club on 1 kilometrin päässä tästä huvilasta. Island H2O Live! ja Bonanza Golf & Gifts sijaitsevat 5 kilometrin päässä. Walt Disney World® Resort ja Jack Nicklaus Course ovat myös 10 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.