Yksityinen majoittaja
Guesthouse Anora 3
Majoituspaikan taso: 2
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Guesthouse Anora 3 valokuvagalleria





Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta
Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
Avaa kaikki huonetyypin Kolmen hengen huone kuvat

Kolmen hengen huone
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 3 yhden hengen sänkyä
Avaa kaikki huonetyypin Neljän hengen huone kuvat

Neljän hengen huone
- 1 makuuhuone
- 4 henkilöä
- 4 yhden hengen sänkyä
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Shark MFY, Denauskaya ko'chasi, 63-uy, Samarkand, Samarkand, 141500
Ravintoloita
- Afrosiyob Restaurant
- Ayvon
- Yi Palace
- To'ichibek
- Tamadal
Tietoja majoituspaikasta
Guesthouse Anora 3
- Majoituspaikan kohokohdat
- Guesthouse Anora 3 tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
- Huoneiden varustelu
- Majoituspaikan Guesthouse Anora 3 kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmainen Wi-Fi.
- Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
- Silitysrauta/-lauta ja Pyykinpesuaine
Usein kysytyt kysymykset
Onko Guesthouse Anora 3 lemmikkiystävällinen?
Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Guesthouse Anora 3?
Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Mihin aikaan majoituspaikan Guesthouse Anora 3 sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Mihin aikaan majoituspaikan Guesthouse Anora 3 uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.