Koko loma-asunto

Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View

Majoituspaikan Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View valokuvagalleria

Lämmitetty poreallas, josta on näkymä auringonlaskuun, sekä aurinkotuoleja ja pylväistä muodostuva rakenne.
Kattoterassilla on uima-allas, poreallas ja aurinkotuoleja.
Olohuoneessa on sohva, sohvapöytä ja seinällä taulu.
Valkoinen rakennus, jossa on sininen ovi, portaikko ja ruukuissa olevia kasveja.
Huoneessa on suuri ikkuna, puulattia, valkoinen ovi, jossa on koristeelliset paneelit, sekä pieni pöytä, jonka päällä on sininen esine.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Näkymä vedelle

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View


  • Sunset Horizon is a centrally located, traditional home in the heart of Oia just few steps away from the villages famous winding alleys. Offering an uninterrupted view of Santorinis legendary sunset, this home provides a truly immersive experience for guests who wish to soak in the islands authentic beauty.


    Unwind in the private outdoor jacuzzi, overlooking the endless Aegean Sea as the sky transforms into shades of gold and crimson.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee kohteessa Santoríni. Oian linna ja Muinainen Thira ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Santorínin kaldera ja Kamarin uimaranta. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Santoríni
Santoríni: näytä lisää huviloita
Kartta
Thira - Santorini

Lähettyvillä

  • Rannikkokaupunki, jossa on valkoisia rakennuksia, risteilyalus ja kirkas, sininen meri.
    Santorínin kaldera
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Rannikkokylä, jossa on valkoisia rakennuksia ja sinisiä kupolikattoja, kivikkoinen rantaviiva ja meri.
    Näköalapaikka Oian sinikupolikattoiselle kirkolle
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Rannikkomaisema, jossa on kivinen rantaviiva, pieni vene ja rakennuksia kallion juurella.
    Armenin lahti
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Rannikkokylä auringonlaskun aikaan: valkoisia rakennuksia, tuulimylly ja näkymä merelle.
    Oian linna
    10 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Rannikkokylä, jossa on valkoisia rakennuksia, kirkkaan sininen meri, kivikkoisia kallioita ja violetteja kukkia.
    Amoudin lahti
    13 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Thíra, Kreikka (JTR-Santorínin kansallinen lentoasema) – 26 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Lotza
    6 min kävelymatka
  • Flora
    2 min kävelymatka
  • Passaggio
    4 min kävelymatka
  • pitoGyros
    3 min kävelymatka
  • Santo Souvlaki
    7 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Sunset Horizon Villa with Hot Tub and Sea & Sunset View sijaitsee?

Santorínin kaldera ja Näköalapaikka Oian sinikupolikattoiselle kirkolle sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä huvilasta. Oian linna ja Panagia Platsanin kirkko ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä