Koko loma-asunto

Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym

Majoituspaikan Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym valokuvagalleria

Makuuhuone, jossa on sänky, ovi ja valkoinen katto.
Ruokailuhuoneessa on pyöreä pöytä, kuusi puista tuolia, kukkakuviollinen matto, puinen kaappi ja jääkaappi.
Käytävä, jossa on akvaario ja seinällä taulu.
Moderni keittiö, jossa on tummat kaapit, mikroaaltouuni, uuni ja pesuallas.
Tilava olohuone, jossa on sohva, punainen baarituoli, pingispöytä ja puinen ruokailuryhmä.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym

  • Enjoy the perfect blend of central convenience and premium entertainment in this spacious 2-bedroom basement guest suite. Located right in the heart of Oakville, you’ll have easy access to everything the city has to offer.Unwind in style with a massive 85” TV, challenge your group to a game of ping pong, or keep up with your routine in the private home gym.
    Park- In front of the house
    Saw Whet Park in Oakville,
    It is located at 2360 Saw Whet Blvd., Oakville, ON L6M 5M8, in the newer Glen Abbey/West Oakville area. It’s a modern neighbourhood park with a playground, splash pad, green/open space and two outdoor pickleball courts. The Town of Oakville lists Saw Whet Park as an official splash-pad location. Oakville
    Note: Base pricing covers up to 2 guests. Additional guests are welcome for $50 per person, per night.
    Park- In front of the house-Saw Whet Park in Oakville,
    It’s a modern neighbourhood park with a playground, splash pad, green/open space and two outdoor pickleball courts. The Town of Oakville lists Saw Whet Park as an official splash-pad location. Oakville
    The park is generally open 6:00 a.m.–10:00 p.m. Oakville’s splash pads normally operate seasonally, approximately June to mid-September, 10 a.m.–7 p.m., weather permitting. 211 North
    If you want, I can also show you everything at Saw Whet Park—pickleball, playground, splash pad, parking and walking trails—with a map
    Note:Base price for 2 guests. Additional guests are welcome for $50 per person, per night.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 5 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ja kissat ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 (korkeintaan 5 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat, häät

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 15
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Glen Abbey. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Spruce Lane Farm House ja Glen Abbey Golf Club listalleen, ja jos haluat shoppailla, Toronto Premium Outlets ja Kerr Village ovat hyviä kohteita. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Sixteen Mile Sports Complex ja Mattamy National Cycling Centre tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Oakville
Toronto: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Oakville, ON

Lähettyvillä

  • Moderni lasirakennus, jonka sisäänkäynnin yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”SQUARE ONE”, ja numero ”3”.
    Square One Shopping Centre
    22 min ajomatka - 33.2 km:n päässä
  • Suuri, pyöreä rakennus, jonka katto on tasainen, ja joka sijaitsee yöllä valaistun kaupunkimaiseman keskellä.
    TD Coliseum
    24 min ajomatka - 30.8 km:n päässä
  • Bronte Creekin maakuntapuisto
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Deerfield Golf Club
    20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Leash Free Camping Trail Trailhead
    9 min ajomatka - 3.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bronte Station – 6 minuutin ajomatka
  • Toronto, Ontario (YYZ-Lester B. Pearsonin kansainvälinen lentoasema) – 39 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Starbucks
    3 min ajomatka
  • McDonald's
    5 min ajomatka
  • Tim Hortons
    5 min ajomatka
  • Tim Hortons
    5 min ajomatka
  • Tim Hortons / Esso
    5 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii kissat ja koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 5 kg.

Mihin aikaan majoituspaikan Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Spacious 2 bedroom Guest suite 9 feet ceiling, 85 inch tv, ping pong kitchen Gym sijaitsee?

Bronte Creekin maakuntapuisto ja Leash Free Camping Trail Trailhead 2 kilometrin päässä tästä lomakoti. Bronte Harbour sijaitsee 4,9 kilometrin päässä.