Koko huoneisto

Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads!

Majoituspaikan Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! valokuvagalleria

Moderni makuuhuone, jossa on suuri sänky, sohva, televisio ja parveke, jolta on näkymä.
Kattouima-allas, jonka yllä on avoin taivas, pergola-rakennelma ja näkymä kauempana sijaitseviin rakennuksiin.
Moderni keittiö, jossa on sisäänrakennettu uuni, jääkaappi ja ikkuna tiskialtaan yläpuolella.
Tilava olohuone, jossa on suuri sohva, sohvapöytä ja ruokailutila tuoleineen.
Moderni makuuhuone, jossa on suuri sänky, puinen vaatekaappi, lasinen suihkukaappi ja ruokailutila.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone45 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
Nykyinen hinta on 93 €
sisältää verot ja maksut
9.11.–10.11.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads!

  • Experience the best of Tulum in our studio loft, ideally situated just minutes from the bustling main street and only a 10-minute drive to the stunning Tulum Beach. Surrounded by stores, restaurants, coffee shops, and local boutiques. This stylish loft features a comfortable king-size bed, a fully equipped kitchen, and a workspace with fast Wi-Fi, making it an ideal choice for remote workers. Whether you're here for work or leisure, our space is designed to meet all your needs during vacation.

    This stylish loft features a comfortable king-size bed with AC, a fully equipped kitchen, and a dedicated workspace with fast Wi-Fi, making it an ideal choice for digital nomads or remote workers. Whether you're here for work or leisure, our space is designed to meet all your needs.

    Our prime location and luxury amenities make this loft the perfect Tulum vacation rental, offering everything you need for an unforgettable stay. Whether you're planning a beach getaway, a workcation, or simply exploring Tulum’s vibrant scene, our loft is the perfect home base. Book your stay today and enjoy the best that Tulum has to offer!

    Please note: electricity is not included in reservations longer than 28 nights.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 45 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Zama. Huomionarvoisiin maamerkkeihin kuuluu Tulumin Maya-rauniot, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Tulumin ranta ja Paraison ranta. Xel-Hán puisto ja Holistika-taidekävely ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Tulum
Tulum: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Tulum, Quintana Roo

Lähettyvillä

  • Rannikkomaisema, jossa on kivirakennelma, hiekkaranta ja palmuja.
    Jaguaaripuisto
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Rannikkoalueella sijaitseva arkeologinen kohde, jossa on suuri kivirakennelma, puisia kävelyreittejä ja vierailijoita.
    Tulumin Maya-rauniot
    10 min ajomatka - 5.7 km:n päässä
  • Hunab Lifestyle Center
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Dos Aguas -puisto
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Tulumin sairaala
    4 min ajomatka - 2.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Felipe Carrillo Puerton kansainvälinen lentoasema (TQO) – 66 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Coco Cafe
    13 min kävelymatka
  • Jasmine
    13 min kävelymatka
  • Rossina
    16 min kävelymatka
  • Carl's Jr.
    4 min kävelymatka
  • Taqueria La 86
    16 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads!?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! tulopäivälle 9.11.2026 ovat alkaen 93 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Chic Studio in Tulum Perfect for Digital Nomads! sijaitsee?

Hunab Lifestyle Center sijaitsee kivenheiton päässä ja Tulumin Maya-rauniot sekä Tulumin ranta sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Paraison ranta sijaitsee 4,6 kilometrin päässä.