Koko loma-asunto

Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk

Majoituspaikan Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk valokuvagalleria

Tilava olohuone, jossa on ruokapöytä, useita tuoleja, sohva ja kattotuulettimet.
Sisäpiha, jossa on pöytä ja tuoleja, ja jota ympäröivät puut ja ruukkukasvit.
Moderni keittiö, jossa on ruostumattomasta teräksestä valmistetut kodinkoneet, puukaapit ja keskellä oleva keittiösaareke.
Makuuhuoneessa on sänky, riipputuoli, työpöytä ja ikkunasta avautuva näkymä ulos.
Moderni olohuone, jossa on harmaa sohvaryhmä, sohvapöytä ja kattotuuletin.

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

5 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta12 henkilöä269 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk

  • About this space

    Plan a comfortable group getaway in this newly renovated 3-story home, ideally located in the heart of Atlantic City just a short walk from the beach, Boardwalk, and casinos.

    Perfect for families and groups, the home accommodates up to 12 guests and offers a great balance of space, convenience, and location.
    • Quiet, family-oriented neighborhood
    • Sleeps up to 12 guests comfortably
    • Linens and towels included
    • Two driveway parking spots plus additional street parking
    • Approximately 8-minute walk to the beach and casinos
    • About 1 mile to Tanger Outlets and the Atlantic City Convention Center
    • Easy keypad self check-in
    • High-speed Wi-Fi



    The Space

    This newly renovated three-story home is designed for group stays, offering multiple bedrooms, shared living areas, and a functional layout that allows guests to stay together while still having space to spread out.



    First Floor
    • Three bedrooms
    • One full bathroom
    • Laundry room with washer and dryer



    Second Floor
    • Main living room with television
    • Fully equipped kitchen with dining table
    • One full bathroom



    Third Floor
    • Two additional bedrooms
    • One full bathroom



    Features & Amenities
    • Fresh linens and towels provided
    • Essential toiletries including shampoo, conditioner, and body wash
    • Blackout curtains in every bedroom
    • High-speed Wi-Fi throughout the home
    • Dedicated work areas in select bedrooms
    • Spacious backyard with seating area
    • BBQ grill and outdoor dining space



    Location

    Located in a central Atlantic City neighborhood, this home is just minutes from:
    • The beach and Boardwalk
    • Casinos and entertainment
    • Restaurants and shopping



    Guest Access

    Guests have full private access to the entire home.



    Other Things to Note
    • Security: Outdoor security cameras are installed for property and guest safety. There are no cameras inside the home.
    • Parking: Two private driveway spots are available, along with additional street parking nearby.
    • Guest Requirement: Guests under 21 must be accompanied by a parent or guardian.
    • Smoking: Smoking is not allowed anywhere on the property.



    House Policy

    This home is located in a quiet residential neighborhood and is not suitable for parties or events.

    We ask all guests to respect the property and surrounding community. Exterior noise should be kept to a minimum after 9 PM.

    We are fortunate to have long-term neighbors nearby, including active-duty law enforcement, and maintaining a respectful environment is very important to us.

    Unauthorized gatherings, excessive noise, disruptive behavior, or violations of house rules are strictly prohibited. Any complaints or violations may result in immediate termination of the reservation without refund, along with additional fees if applicable.

    Only registered guests are allowed on the property at all times.

    Guests are welcome to use the outdoor BBQ and enjoy the space, provided everything is cleaned afterward and noise remains respectful

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 269 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Kaakkois Inlet. Atlantic City Boardwalk ja Ocean City Boardwalk ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Atlantic City Beach ja Brigantine Beach. Oletko valmis viettämään illan ulkona? Ovation Hall ja Showboat Atlantic City ovat hyviä paikkoja siihen. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Atlantic City
Atlantic City: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Atlantic City, NJ

Lähettyvillä

  • Majakka osittain pilvisen taivaan taustalla.
    Abseconin majakka
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Moderni kaupunkikuva, jossa on hallitseva pilvenpiirtäjä, kaareva lasirakennus ja näkymä rannikolle.
    Ocean Casino Resort
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Värikäs kävelykatu, jonka varrella on vanhoja rakennuksia, karuselli ja lokkeja.
    Atlantic City Boardwalk
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Kaupungin siluetti, jossa on moderneja rakennuksia ja hiekkadyynejä etualalla.
    Atlantic City Beach
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Suuri rakennus, jonka yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”RESORTS”, ja sen alapuolella on pienempi kyltti. Rakennuksen edessä on parkkeerattuja autoja.
    Resorts Atlantic City Casino
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Atlantic City, NJ (ZRA-RR-asema) – 10 minuutin ajomatka
  • Atlantic City, New Jersey (ACY-Atlantic Cityn kansainvälinen lentoasema) – 28 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Hard Rock Lobby Bar
    12 min kävelymatka
  • White House Subs
    12 min kävelymatka
  • Kelsey & Kim's
    11 min kävelymatka
  • Amada
    8 min kävelymatka
  • Sugar Factory
    12 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk sijaitsee?

Abseconin majakka, Atlantic City Boardwalk ja Ocean Casino Resort sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä loma-asunnosta. Hard Rock Casino Atlantic City ja Atlantic City Beach ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. Atlantic City, NJ (ZRA-RR-asema) on 29 minuutin kävelymatkan päässä, ja Atlantic City Rail Terminal on 30 minuutin kävelymatkan päässä.

Unique 5BD/3BA near Hard Rock, Ocean & Boardwalk – arvostelut